תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ביטון: העליה של ב"ש היא הלם. נעשה את שלנו

ביטון: העליה של ב"ש היא הלם. נעשה את שלנו
קשרה הישראלי של סלטיק לא מודאג מהמפגש מול האדומים בליגת האלופות
הפועל באר שבע קיבלה משוכה לא פשוטה בשלב הפלייאוף של ליגת האלופות, שתצטרך להדיח את סלטיק על מנת להעפיל לראשונה לשלב הבתים. כמו שזה נראה כרגע, האלופה הסקוטית לא ממש מודאגת מהיריבה הישראלית.
 
במסיבת עיתונאים לקראת העונה החדשה בסקוטלנד, קשרה של סלטיק ניר ביטון התייחס לצמד המפגשים בהם תגיע קבוצתו לישראל: "יהיו שני משחקים קשים, אבל אנחנו צריכים לעשות את שלנו קודם כל בבית. אנחנו צריכים לוודא שאנחנו משיגים תוצאה טובה מול 60 אלף אוהדים. צריך לדאוג שהאיצטדיון שלנו יהיה מלא".
 
 
"הם מעולם לא שיחקו בשלב זה לפני כן ואף אחד בישראל לא האמין שהם יעברו את אולימפיאקוס. העליה של באר שבע לשלב הזה היא הלם גדול גם לאוהדים שלהם", המשיך הישראלי. "הם עכשיו בטוחים שאפשר לעבור אותנו אחרי אולימפיאקוס. אנחנו צריכים להיות מוכנים לזה". 
 
ביטון הוסיף לתת לסקוטים פרטים על באר שבע: "הם זכו באליפות בשנה שעברה, יש להם מאמן צעיר, טוב מאוד והשלד של הקבוצה רץ כבר כמה עונות. לפחות שלוש-ארבע שנים. הם מאוד מגובשים ומכירים אחד את השני טוב מאוד. טובים כצוות, אם כי אין להם שמות גדולים".
 
ביטון. רוצה לסיים את הסיפור בבית (gettyimages)
 
גם ברנדן רוג'רס נשאל על ההגרלה וסירב להתייחס אליה יותר מדי: "אם להגיד בכנות, אני לא יודע הרבה על ב"ש. אני מרוכז במשחק הבא, אבל כל הגרלה אחרת היתה יכולה להיות קשה לא פחות. אנחנו נענים לאתגר ומקווים שאם אלוהים ירצה נעבור לשלב הבתים".
 
"יהיה קשה. הם השיגו תוצאה טובה נגד אולימפיאקוס בסיבוב הקודם. כמונו, הם עלו שלב והם ישחקו על כל הקופה", אמר הצפון-אירי. "אנחנו צריכים להיות מוכנים ולתכנן היטב את כל המהלכים. יש לנו טיסה של שש שעות לישראל והזמנים הם שונים. שעתיים הבדל זה יכול להיות משמעותי גם כן". 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ