תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיווח: רדוסלב לאטאל הצ'כי מועמד לאימון חיפה

רדוסלב לאטאל | צילום: gettyimages
מאמן גלביצה על הכוונת גם בסלובן ברטיסלבה. הקשר קמיל ואצק בדרך?

במכבי חיפה רשמו אמש (שבת) חיוך קל עם ניצחון ראשון לעונה ב-1:2 על בני סכנין. רבים מבוגרי מחלקת הנוער שותפו ובמועדון יכולים להיות שבעי רצון מיכולתם.

 

בקבוצה ממשיכים להמתין למאמן החדש שעתיד להיות מוכרז בקרוב לאחר שנבחר על ידי המנהל המקצועי, תור-כריסטיאן קרלסן. רדוסלב לאטאל מסתמן כמועמד לאמן את מכבי חיפה, כך לפחות על פי הדיווח ב"פשגלונד ספורטובי" בפולין. הוא נחשב למאמן מאוד טקטי, מסתכל על הפרטים הכי קטנים והקבוצות שלו רצות המון. לאטאל אימן את גלביצה, שהייתה הפתעת העונה בפולין, וכעת נמצא גם על הכוונת של סלובן ברטיסלבה.

 

 

בפולין טוענים שהקשר קמיל ואצק עדיין לא סגר במכבי חיפה, אבל בין הצדדים מתקיים משא ומתן והשחקן מתקרב. אם יסגור, הוא אמור לנחות בישראל לבדיקות רפואיות וחתימה על חוזה לשנתיים פלוס אופציה. שכרו של הצ'כי יהיה כ–300 אלף יורו לא כולל מענקים.

 

בקבוצה מעריכים כי רועי קהת יצטרף בימים הקרובים לאחר שיעבור בדיקות אף הוא ויחתום על חוזה לארבע שנים עבור 400 אלף יורו לעונה. הירוקים ישלמו לאוסטריה וינה מיליון יורו עבורו. עבור קהת הוכנה כבר החולצה מספר 19 במועדון ובקבוצה בטוחים כי ייתן עדיפות למועדון על פני הפועל באר שבע.

 


קרלסן ושחר, שינויים בקרוב מאוד (ערן לוף)

 

הקשר הפולני, לודוביק אוברניאק בדרך החוצה ככל הנראה לצרפת. אוברניאק לא שותף במשחק גביע הטוטו נגד בני סכנין ונראה כי יזכה לפיצוי כספי מסוים.

 

גם השוער, ולדימיר סטויקוביץ' עשוי לעזוב כאשר ההחלטה תהיה של המאמן החדש ואם יהמר על אוהד לויטה כשוער הראשון שלו, הסרבי יפנה מקום ככל הנראה למגן שמאלי זר.

 


גם הוא צפוי לחתום, ואצק (Gettyimages)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ