תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

כוכבי ה-NBA נחתו בארץ הקודש

תמונה קבוצתית. כספי יחד עם כוכבי ה-NBA | צילום: אביב חופי
כמדי שנה, אירח עומרי כספי מספר מכוכבי הליגה הטובה בעולם במסגרת העמותה לשיפור ההסברה בישראל. הערב הם השתתפו באירוע של בנק הפועלים
בנק הפועלים אירח הבוקר 400 ילדים מהעיר רמלה לסדנת כדורסל מיוחדת עם כוכבי ליגת ה-NBA בכדורסל, שהגיעו ארצה במסגרת הקרן של הנציג שלנו בליגה הטובה בעולם, עומרי כספי. באולם הספורט בקרית מנחם בגין בעיר.
 
עומדים מאחורה – רודי גיי מסקרמנטו קינגס, אמארה סטודמאייר מהפועלי ירושלים, שון מריון ועומרי כספי. עומדים באמצע – אלישיה קלארק שחקנית ליגת הכדורסל האמריקאית לנשים ה-WNBA, אריק פינטו, מנכ"ל בנק הפועלים ויואל לביא, ראש עיריית רמלה. בשורה התחתונה – ילדי העיר רמלה.
 
האירוע התקיים במעמד אריק פינטו, מנכ"ל בנק הפועלים בשבוע הראשון לתפקיד ויואל לביא, ראש עיריית רמלה.
 
כספי. השגריר
 
האירוע כלל נאומים קצרים של אריק פינטו, מנכ"ל בנק הפועלים הנכנס ויואל לביא, ראש עיריית רמלה שבירכו את כוכבי ה-NBA שנענו להגיע לישראל ולרמלה להיפגש ולהדריך את ילד העיר.
 
 
 
יסדר עוד כוכב NBA לליגת העל?
 
לאחר מכן, שחקני ליגת הכדורסל המובילה בעולם פגשו את הילדים, התחלקו לקבוצת והחלו להעביר הדרכת כדורסל שכללה: יכולות כדרור, זריקות לסל, הגנה, צעד וחצי ועוד.
 
שון מריון. אגדת NBA
 
אריק פינטו, מנכ"ל בנק הפועלים ומאמן כדורסל בהכשרתו אמר באירוע: "התרגשתי ושמחתי לחזות בכוכבי ה-NBA, שחקני כדורסל מן השורה הראשונה בעולם, כשהם מדריכים את ילדי רמלה בספורט האהוב עלי ועל מיליוני אוהדים בעולם כולו.
 
כריס קופלנד ממילווקי באקס
 
ספורט המאחד ומקרב בין אנשים. סדנת הכדורסל שנערכה ברמלה היא דוגמה, אחת מרבות, לפרויקטים, שמטרתם לקדם ולחזק את כל מגזרי האוכלוסייה, עם דגש מיוחד על ילדים ובני-נוער, שבנק הפועלים רואה לעצמו זכות וחובה כאחת להיות שותף בהם, כחלק ממעורבותו בקהילה."
 
בנו אודריך. לא פעם ראשונה בארץ
 
עומרי כספי הנרגש אמר: "אני זוכר ששיחקתי פה באולם הזה ברמלה בגמר ליגת הנוער כשהיתי בגיל 17 ותראו לאן הגעתי.  כל אחד מכם יכול להגשים את מה שהשגתי. אני לפעמים צובט את עצמי אם אני בחלום או שזה מציאות לגבי כל מה שהשגתי בקריירה."
 
דונלד סלואן
 
בין כוכבי ה-NBA שהשתתפו באירוע והדריכו את הילדים: עומרי כספי ורודי גיי מסקרמנטו קינגס, אמארה סטודמאייר שפרש לאחרונה מה-NBA וחתם בהפועל ירושלים, בנו אודריך ממיאמי היט, כריס קופלנד ממילווקי באקס, דונלד סלואן מברוקלין נטס ושון מריון. בנוסף, השתתפו באירוע שחקניות ליגת הכדורסל האמריקאית לנשים ה-WNBA אלישיה קלארק ומיסטי באס.
 
אמארה סטודמאייר. מתרגל לארץ?
 
את כוכבי ה-NBA ליוו שני בני נוער שזכו בתחרות "משרת קיץ חלום" בפרויקט WowJob. הפרויקט, שנערך בחסות בנק הפועלים, הציע לבני נוער ישראלים להתמודד על משרות חלומיות במיוחד בתקופת הקיץ, שנוצרו במיוחד לטובת הפעילות.
 
 
 
הפעילות מתבצעת במסגרת מעורבותו של בנק הפועלים בקהילה, כחלק ממחויבותו לקדם ולהעצים אוכלוסיות מגוונות. במסגרת זו, מקיים הבנק מפגשים של ילדים בעיר רמלה עם מודלים חיוביים לחיקוי, בהם שחקני ליגת ה-NBA.
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ