תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

עומרי כספי אמרתי בלי תמונות... בחגיגה עם שחקני ה-NBA בארץ

עומרי כספי | צילום: אור גפן
כשהישראלי בליגת הכדורסל הטובה בעולם הביא כמה חברים גבוהים מאמריקה להרים בנמל תל אביב, הוא לא שמח לגלות שם את הפפראצי. עומרי כספי, למה לכעוס?
נדמה שהכדורסלן עומרי כספי עוד לא למד איך להתמודד מול התקשורת, גם אחרי כל כך הרבה שנים שבהן הוא תופס כותרות בישראל. כי כאשר הספורטאי הישראלי שמככב בליגת ה-NBA לקח כמה חברים גבוהים במיוחד מהמגרש באמריקה לבילוי לילי בנמל תל אביב, הוא ניסה למנוע את התיעוד של החגיגה על ידי הצלמים. נו, לא מדובר בשלשה מהבקבוק, באמת חשבתם שיצליח לו? כי כשאומרים לפפראצי לא, הם עושים דווקא.
 
יאללה, בלאגן? כספי והחבר'ה (אור גפן)
 
כספי, הביא לישראל ביום חמישי משלחת של כדורסלנים מדוברים כמו רודי גיי, בנו אודריך, כריס קופלנד, דונלד סלואן, שון מריון ואמארה סטודמאייר, שהגיעו מאמריקה כדי לעשות את ארץ הקודש במסגרת ביקור מיוחד שמטרתו להעלאת המודעות העולמית בעד ישראל. בערב יום חמישי, הגיעו לפתוח את סוף השבוע בומועדון ה"שלוותא" שבנמל תל אביב (כספי מת על המקום הזה!) - ואז התחילה הדרמה.
 
 
מתברר שכספי, שנכח במסיבה עם אשתו הטרייה שני רודרמן, הורה שוב ושוב לצלמים להפסיק לצלם אותם רק כי הם רצו לבלות באינטימיות". לא, הפלאשים לא פסקו, כך שבסופו של דבר שחקני הכדורסל תועדו כמו גם בני הזוג שונאי המצלמות (מתברר) כספי. בסוף הוא אפילו הסכים לחייך למצלמה.
 
חגיגת כרוסל! שון מריון שותה
"אמרתי, נו פיקצ'רזזז". עומרי כספי ושני רודרמן מבלים (צילום: אור גפן)
 
אגב, באותו מקום ובאותן שעות בדיוק נערך עוד שאינו קשור לכדורסל: השחקן החתיך ישראל אטיאס חגג את יום הולדתה של אשתו הטרייה נעמי, פחות או יותר חודש אחרי שהפכו לבעל ואישה. עם זאת, למרבה הצער הקולגות של אטיאס מ"זגורי אימפריה" שאישרו הגעה לאיוונט, הבריזו ולא הגיעו לאחל למיס אטיאס מזל טוב באופן אישי. חבל, הם הפסידו סלפי עם כוכבי מגרש!
 
פחות? יותר
כוכבי הכדורסל מה-NBA מנסים לבלות בפרטיות. אז הם מנסים
"איפה המאבטחים שצריך אותם". כספי מודאג
מבלים בזוג. ישראל אטיאס ונעמי
חייכו, צולמתם! כספי ורודמן
פאן. כריס קופלנד
רודי גיי גבוה!
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ