תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

מי הזמר שמנהלו לשעבר הסיר את הקעקוע המשותף שעשו?

הקעקוע |
פעם הם היו צמד חמד בלתי נפרד, עד שהגיע סכסוך ואיתו פרידה בטונים צורמים ופנייה לבית המשפט. עכשיו, האקס-מנהל/כדורגלן עבר של הזמר מוחק את החיבור האחרון בינם - מגופו!
פרידה צורמת? יותר כמו קאט מדמם: חודשים ספורים אחרי הפרידה המקצועית בין הזמר המקומי רותם כהן למנהל האישי שלו שלעבר, אופיר חיים, החליט המנהל - שהוא כדורגלן לשעבר - לחתוך בבשר החי. כלומר, להסיר מגופו את הקעקוע התואם שעשה יחד עם כהן, אי שם בתקופה הטובה של השניים, בדרך כואבת בהחלט. 
 
תאום נפש? הזמר רותם כהן (צילום: יוני אברהם)
 
בסוף שנת 2015, חיים העביר מכתב התראה לפני פניה לערכאות משפטיות, לפיו דרש מכהן פיצויים של כמיליון שקלים וחצי בגין הפסקת העבודה המשותפת. בהמשך, המנהל שבתקופה הטובה קעקע על הזרוע יחד עם כהן את הכיתוב "נפש תאומה" (Soulmate) - טען בראיונות שנתן לזמר העולה את כולו, עד שפשוט עזב אותו בפתאומיות וגרם לסכסוך בין השניים. בחזרה לקיץ 2016, נחשו למי כבר אין קעקוע?
 
 
בסוף  השבוע, פרסם האקס-מנהל תמונה של לפני ואחרי הסרת הקעקוע, כאשר השנייה נראית קשה במיוחד, לצד הכיתוב " מזל שיש טעויות שניתנות להסרה... הזמן ירפא את הכל". אופיר, הסיר את הקשר היחיד שנותר לו עם כהן - שלא מזמן העיד בראיון שהוא "צ'ארמר לא קטן, כי בחורה נקשרה אחרי דייט אחד". ובכן, מתברר שלא כולם קשורים אליך יותר, מקסימוש.
 
עדיין תאום נפש? רותם כהן וחבר
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ