תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ב"ש במירוץ נגד השעון להחתמת מגן שמאלי

ב"ש במירוץ נגד השעון להחתמת מגן שמאלי
עזיבתו של דוידזאדה לגנט בסוף החודש יצרה לברק בכר בעיה בעמדה

בהפועל באר שבע החל מרוץ נגד השעון להחתמת מגן שמאלי. אופיר דוידזאדה, שחתם בגנט, אמנם ישחק בשני משחקי פלייאוף ליגת האלופות נגד סלטיק אבל יעזוב מיד אחר כך (ב-23 בחודש) ויותיר אחריו בור ענק.

 

הצוות המקצועי בראשותו של ברק בכר עושה את כל המאמצים למצוא את השחקן המתאים. "מציעים לנו שמות רבים אבל אנחנו מתעקשים על מגן איכותי", אומרים במועדון, "מגן שייתן לנו יתרון גדול, בטח בליגה".

 

 

דן ביטון ורועי גורדנה אמורים לפתוח בהרכב האלופה שתארח (19:30) בטרנר את מ.ס. אשדוד במסגרת המחזור השלישי בגביע הטוטו. באר שבע כבר הבטיחה את מקומה ברבע הגמר כך שהמשחק הזה יהיה לפרוטוקול בלבד עבורה.

 

המטרה בשילובם של ביטון וגורדנה בהרכב היא לצרכי מכירה/השאלה. בבאר שבע מקווים שהשניים יתפסו משחק טוב דבר שיוביל להעלאת הביקוש שלהם.

 

בפן הכלכלי, במועדון מרוצים מאוד מההכנסות עד כה במוקדמות ליגת האלופות ומהבטחת שלב בתים כאשר הערכות מדברות עד עכשיו הכנסה מובטחת של כ-5.5 מיליון יורו, כשליש מתקציב הקבוצה. אגב, עליה לשלב הבתים של ליגת האלופות תכסה את תקציב המועדון.

 

בשבוע הבא תערוך קבוצת הנוער של הפועל באר שבע מחנה אימונים אינטנסיבי בעיר, שיכלול שני אימונים ביום ולינה במלון "לאונרדו" בעיר.  ראשי מחלקת הנוער החלו להכין את הקבוצה לקראת השתתפות אפשרית בשלב הבתים של ליגת האלופות לנוער, אליו תעפיל אם הקבוצה הבוגרת תצליח להדיח את סלטיק.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ