יעקב בוזגלו: ב"ש הציעה לנו להאריך חוזה, נחכה

יעקב בוזגלו: ב"ש הציעה לנו להאריך חוזה, נחכה בוזגלו | צילום: דני מרון
אביו של מאור ב-103FM: "החלום שישחק באלופות, לא חסרות הצעות"

רגע לפני המפגש מול אולימפיאקוס הבהיר אביו של קשר הפועל באר שבע, מאור בוזגלו כי בנו יעזוב לאחר צמד המשחקים מול אלופת יוון. האלופה עברה את היוונים והקשר עצמו העיד כי דבריו של אביו לא נאמרו על דעתו.


יעקב בוזגלו התראיין בתכנית הספורט של FM103 והתייחס לסוגיה הבוערת וגם לעתידו של מאור בנגב.


"הקבוצות לא יושבות ומחכות לשחקן זה או אחר. כשראינו שהזמן אוזל לגמרי, ולמרות שהיו הצעות, באותו שלב הבנו שבאר שבע לא תאפשר לו לסיים את החוזה ובלית ברירה החלטנו להישאר", הסביר את שהצהיר קודם.


כשנשאל אם קבוצות היו מוכנות לשלם ענה: "בעוד מספר חודשים נוכל לשבת עם קבוצות ולחשוב על כך בניחותא. נפגשתי עם אסי רחמים ושמענו שנקבל הצעה להאריך חוזה, אבל אני לא חושב שזה הזמן לדון בכך".יאריך חוזה בנגב? (עדי אבישי)


על הפוסט של מאור בוזגלו שטען כי הדברים שנאמרו הם לא על דעתו אמר: "אני כאבא לא מבקש אישור מאף אחד להגיד את מה שהוא חושב. אני עושה את הדברים בצורה שנראה לי. גם למאור יש דעה וכאבא אני לא מבקש ממנו אישור לכל ראיון".


אם שוחח עם מאור על כך: "אנחנו מאוחדים ומדברים המון, לפחות 10 פעמים כל יום. הוא לא יגיד לי 'איך אמרת דברים כאלה', אצלנו הילדים בבית חונכו לפני הכל על כבד את אביך ואת אמך. יש הרבה ילדים שמחנכים אותם קודם כל לאהוד את הקבוצה בה הם משחקים".


כשנשאל אם לא גרם למאור ולהפועל ב"ש נזק אמר: "התשובה פשוטה - אני בתחום הכדורגל על 50 שנה וככזה אני רואה השכם וערב מה עושים לכדורגלנים אחרים ואני לא שומע שום זעקה או מילה של אף אחד. אני לא מתחרט על שום דבר שאני עושה, נהפוכו", המשיך יעקב בוזגלו ואמר לגבי העיתוי, "יש עיתוי לומר דבר כזה? ממש לא. אצלי גביע הטוטו לא פחות חשוב מכל משחק אחר ומכל אימון אחר."עשו לי אמבוש כשלא הייתי בארץ" (אודי ציטיאט)


"אני לא אמרתי מילה או חצי מילה רעה על הפועל ב"ש או על המאמן שיש לי המון הערכה אליו והוא לא חייב לי כלום, זכותו לפעול כראייתו. אני אמרתי את מה שאני חושב ומרגיש. עשו עליי לינץ' כשלא הייתי בארץ", הוסיף.


לגבי קבוצתו הבאה של מאור אמר: "לא תהיה לו בעיה למצוא קבוצה אחרת בישראל. אני האב היחיד בישראל שיש לו שלושה ילדים בליגת העל. מגיל 12 אומרים לי שאני הורס למאור את הקריירה, הוא כבר בן 28 וכל קבוצה שאני רואה נלחמת כדי להשאיר את מאור. בכל מקום שהוא היה בו, הוא סיים את החוזה. אני לא מוטרד, יכול להיות שמחר גם אקבל 10 הצעות. אנחנו בתחום מאוד נזיל".


לסיום אמר על דבריו: "זה לא שינה כלום. ידעתי שהוא לא ישחק, קרה מה שהיה צריך לקרות. זה לא שינה לטובה ולצערי גם לא לרעה. דבר אחד אני יכול לומר - אני היחיד שדואג לבן שלו. זה היה הרצון שלי לאותו רגע. רק היום קיבלתי הצעה, כבר אמרתי שהכל נזיל בכדורגל", סיכם. "החלום שלי הוא שמאור יממש את החלום שלו לשחק בליגת האלופות".רחמים, הציע חוזה חדש (אודי ציטיאט)

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ