תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אודל טרם התאמן, בבית"ר בונים: "יכול להיות מצוין"

אודל טרם התאמן, בבית"ר בונים: "יכול להיות מצוין"
הצרפתי יחתום בבית"ר וגורם ללא מעט ציפיות. טדי יהיה מלא מול סנט אטיין?

ירושלים בטירוף: לא פחות מ-10,000 אוהדים הבטיחו את מקומם בטדי במשחק הפלייאוף של הליכה האירופית בו תפגוש בית"ר את סנט אטיין.

 

למרות זאת מכירת המנויים ממשיך לאכזבה ביחס לגדולות האחרות. 1,500 מנויים בלבד נמכרו עד כה למרות המבצע שהכריזו בבירה לפיו כרטיס למשחק מול הצרפתים יימכר ב-40 ש"ח לרוכשי מנוי.

 

 

"זה משחק שאסור לפספס", אמר שחקן בקבוצה והוסיף: "עד עכשיו למרות התצוגות של הקהל שלנו אנשים נוטים לזלזל בכמות שלו. הגיע הזמן שנראה טדי מלא".

 

מעבר לכך, הקשר הצרפתי יוהאן אודל טרם החל להתאמן בקבוצה עקב בעיה טענית והוא מיועד לסיים את הבדיקות הרפואיות הנרחבות ולחתום על חוזה לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת ורק לאחר מכן יחל באימונים.

 

בקבוצה מקווים שהקיצוני הצרפתי בעל הרזומה המשובח ששוחרר אחרי מבחנים בהפועל תל אביב יצליח להביא את אותה היכולת גם לטדי ויחפה על עזיבתו של ניקיטה רוקביציה. "אם הוא כשיר זו יכולה להיות החתמה מצוינת", אמרו במועדון.

 


ימלאו את טדי מול הצרפתים? (דני מרון)

 

בעניין אחר, בקבוצה מספרים על שביעות רצון גדולה ממנכ"ל הקבוצה הטרי משה דמאיו. שחקנים הודו כי דמאיו ממלא כל בקשה והמועדון עבר שינוי בפן הזה ומנוהל ברמה אירופית גבוהה. טביב עצמו מקווה כי דמאיו יפעל בפן הכלכלי ויגייס עבור המועדון ספונסרים.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ