תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מולנסטיין ערך אסיפה, יעמוד על הקווים בדרבי

מולנסטיין ערך אסיפה, יעמוד על הקווים בדרבי
מאמנה החדש של מכבי חיפה נפגש עם שחקניו. ואצק התאמן, קהת בווינה

שחקני מכבי חיפה הגיעו הבוקר כבר ב-07:00 למתחם האימונים בכפר גלים וקיימו פגישת הכירות ראשונה עם המאמן החדש, ההולנדי רנה מולנסטיין.

 

בשיחה הראשונה עם שחקניו, מולנסטיין דיבר על יציאה לדרך חדשה ועל תכניותיו המקצועיות, אותן הם יכירו תוך כדי תנועה. את אימון הבוקר לקראת "אלוף האלופים" מחר נגד הפועל באר שבע (חמישי, 20:45 בספורט1 וב-HD) העבירו שמואל חנין ואיתי מרדכי שיעמדו מחר בנתניה על הקווים.

 

 

מי שצפוי לשוב מחר להרכב מול האלופה הוא הבלם דקל קינן, שריצה את עונש השעיה על הכרטיס האדום שספג. בשבוע הבא יארחו הירוקים את הדרבי במסגרת גביע הטוטו ואז אמור מולנסטיין לעמוד לראשונה על הקווים.

 

מולנסטיין אמור להחליט בשבוע הבא אם להחתים שחקן זר נוסף ונראה כי אם יקרה הדבר ישוחרר לודוביק אוברניאק, כשגם ולדימיר סטויקוביץ' יעזוב אם ימצא קבוצה.

 

ואצק וקהת לאחר הצגתם. זר חדש יצטרף בשבוע הבא? (ערן לוף)

 

הקשר החדש רועי קהת יצא לסידורי עזיבה בווינה ויתחיל להתאמן ביום ראשון, בעוד הקשר הצ'כי קמיל ואצק התאמן הבוקר לראשונה. המגן סאן מנחם ויתר לחברו החדש מצ'כיה על הספרה 25.

 

יש לציין כי ההחלטה לקיים אימון בשעת בוקר מוקדמת נבעה מכך שמכבי חיפה יצאה לאחר מכן לירושלים לפגישה בבית נשיא המדינה רובי ריבלין, לטקס "מגן הכבוד" המשותף להתאחדות לכדורגל, למנהלת הליגה ולמועצת ההימורים.

 

ההרכב המשוער לאלוף האלופים: אוהד לויטה, איל משומר, דקל קינן, מארק ואליינטה, סאן מנחם, נטע לביא, גארי קגלמאכר, יניב בריק, פיראס מוגרבי, שובל גוזלן, ניקיטה רוקביצה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ