תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מליקסון: מקווה שיהיה נס וברדה ישחק מול סלטיק

מליקסון: מקווה שיהיה נס וברדה ישחק מול סלטיק
הפועל ב"ש במסר לפני מכבי חיפה: "רוצים לזכות". קינן: "אין תירוצים"

מכבי חיפה זכתה היום במגן הכבוד על המאבק באלימות ובגזענות במעמד נשיא המדינה, וזמן קצר לאחר מכן נציגי הקבוצה התייצבו למסיבת עיתונאים לקראת משחק "אלוף האלופים" מול הפועל ב"ש, שגם מאמנה ברק בכר והקפטן מאור מליקסון נכחו בה.

 

קפטן מכבי חיפה דקל קינן אמר לקראת המפגש מול אלופת המדינה (חמישי, 20:45 באצטדיון בנתניה, ישיר בספורט1 וב-HD): "אנחנו לא המועדון הראשון שהמאמן לא ממשיך בו ומסיים את עבודתו מוקדם מהצפוי. אנחנו מספיק בוגרים ומקצוענים כדי לדעת להתמודד עם זה".

 

 

הבלם, שסיים לרצות עונש השעיה וישוב להרכב, הוסיף על החלפת רוני לוי ברנה מולנסטיין ההולנדי: "זו סיטואציה לא נעימה שהמאמן עזב, לא חשבנו או ציפינו שזה יקרה, אבל אני יכול לומר שגם שמוליק חנין ואיתי מרדכי בעשרת הימים האחרונים עבדו איתנו כמו שצריך והאימונים היו ברמה גבוהה מאוד. זה לא מהווה שום תירוץ לקראת המשחק מחר".

 

נשיא מכבי חיפה יעקב שחר אמר על הזכיה ב"מגן הכבוד": "הפנמנו את הקשר בין הספורט לקהילה. חיפה עיר של דו קיום וכך גם הרכב השחקנים בקבוצות הנוער והבוגרים". 

 

גם המאמן הזמני שמוליק חנין שיעמוד מחר על הקווים הוסיף: "אנחנו מועדון ששואף למצוינות ולערכים, אנחנו רוצים להציג יכולת טובה ולזכות בתואר".
 

מנגד, מאמן הפועל באר שבע ברק בכר אמר: "שני מועדונים גדולים נפגשים למשחק מעניין שחשוב לשתי הקבוצות. אנחנו שמחים להיות במעמד הזה".

 

מאמן האלופה נשאל על הלו"ז העמוס של קבוצתו והשיב: "ידענו על כך מראש והתכוננו לשלושה משחקים בחמישה ימים. נבוא בהרכב חזק, כי זה בכל זאת משחק על תואר וגם הכנה למשחק החשוב נגד סלטיק ביום רביעי".

 

על הפצועים אליניב ברדה ומיגל ויטור אמר: "אנחנו עוד לא יודעים במאה אחוז מה מצבו של אליניב. יש לו פציעה במפשעה וביום-יומיים הקרובים נדע מה מצבו. יש שחקנים מספיק טובים שיחליפו אותו. לגבי ויטור, הוא מרגיש יותר טוב ואנחנו מקווים שהוא יעמוד לרשותנו נגד סלטיק".

 

ברדה ברגע הפציעה אמש. ב"ש מקווה לנס (מאיר אבן חיים)

 

לצדו של בכר ישב הקשר מאור מליקסון שאמר: "זה יהיה משחק קשה מול קבוצה שעשתה לנו צרות בשנה שעברה, אבל אנחנו נתרכז במה שעלינו לעשות ואני מקווה שידנו תהיה על העליונה.

 

"מדובר במשחק יוקרתי, אלופה נגד מחזיקת הגביע, ואנחנו שואפים לזכות בכל התארים. רק אחרי המשחק נחשוב על סלטיק", המשיך הקשר והתייחס למצבו של ברדה: "המשחק אתמול היה חשוב, היו שחקנים שהזדקקו לדקות האלו. אני מקווה שיקרה נס קטן ואליניב יהיה איתנו, אנחנו צריכים אותו, אבל בגלל דברים כאלה יש לנו סגל כל כך עמוק ואיכותי".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ