תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"קינן מסורבל, ורמוט חלוד, לוי עשה פה פשע"

שחקני מכבי חיפה המומים. \אצטדיון מפואר |
אוהדי מכבי חיפה אחרי ה-4:2 לב"ש: "שחר אשם, קרלסן יתייאש. בסוף נרד"
שבוע האופוריה של מכבי חיפה קיבל מכה חזקה. הירוקים פתחו עם 0:2 מהיר על הפועל באר שבע במשחק אלוף האלופים אך נעלמו ספגו רביעייה והפסידו 4:2 ואף תואר ראשון העונה. וזאת רק תודות לאוהד לויטה שמנע מבוכה גדולה יותר.
 
האוהדים הירוקים, שחזרו לחייך לכמה ימים, הגיבו בזעם רב והציפו את הפורומים השונים הקשורים במועדון בתגובות קשות. מי שספג את מרבית האש הם המאמן הקודם רוני לוי, סאן מנחם, אייל משומר, דקל קינן, מאמן הכושר אורי הראל וכמובן נשיא המועדון יעקב שחר.
 
 
"מי יתן את הדין על הכושר הירוד של הקבוצה במשך חמש שנים", רשם אוהד כועס. "היתרון הגדול של הפועל ב"ש ומכבי ת"א הוא בכושר הגופני, לא באיכות השחקנים".
 
אוהדי מכבי חיפה זועמים וגם הנשיא סופג (ערן לוף)
 
 
אוהד אחר היה קצת פחות מתון: "נגמרה הסבלנות", הבהיר. "אצטדיון מפואר, אך משחקים בו חבורת אפסים". אחרים הצטרפו: "אם אתם קוראים לעצמכם מועדון כדורגל אז תוציאו משם את סאן מנחם ואיאד אבו עביד".
 
"צריך לפטר את מאמן הכושר באופן בהול", המשיכו האוהדים להאשים. "כבר בדקה ה-50 אף אחד לא רץ. אין קבוצה, אין מועדון וגם תור-כריסטיאן קרלסן יהיה בבית עוד חודש מהייאוש. רנה מולנסטיין לא מבין לאיזה בית קברות הוא הגיע. אולי אנחנו צריכים לרדת ליגה ולבנות הכל מחדש".
 
"סאן מנחם לא ראוי להיות מחליף במכבי חיפה. גילי ורמוט חלוד. אפילו בית"ר ירושלים גדולה עלינו", ניתח אוהד מיואש. "זה פשע מה שרוני לוי עשה פה. הוא אשם. שחר אשם, השחקנים אשמים".
 
קינן. אפילו הקפטן לא חסין מביקורת  (ערן לוף)
 
 
גם אלה שהיו מתונים בתגובות נותרו חדים במסקנות: "נותנים יותר מידי כבוד לדקל קינן ואייל משומר הם איטיים ולא מתאימים לרמות הגבוהות", אמר אחד המתונים וחברו החריף יותר פסק: "קבוצת כדורגל מתחילה בהגנה וקינן לא בלם. הוא מסורבל מדי. רוני לוי ויעקב שחר הרסו אותנו. מי הביא למכבי חיפה את השחקנים האלה? אני? בושה. קפטן, אנחנו אוהבים אותך, אבל אתה מעבר לשיא".
 
"כבר לא יודע מי טוב ומי לא. כבר לא יודע איזה שחקן חסר. משהו נורא עובר על מכבי חיפה", כתב אוהד ירוק מתוסכל במיוחד. "המצב הולך ומחמיר, כל שנה יותר גרוע. שחקנים ברמה של ליגה א'".
 
את התגובה הכי משעשעת שמרנו בשבילכם לסוף: "אולפני וולט דיסני מציגים: "מנחם את משומר - איך לחרב משחק כדורגל"'.
 
 
מאשימים אותו גם לאחר לכתו. רוני לוי (ערן לוף)
 
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ