תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בית"ר תוקפת: "ניסיון להתערב בזכויות הקבוצה"

בית"ר תוקפת: "ניסיון להתערב בזכויות הקבוצה"
בירושלים זועמים בשל החלטת הבורר לגבי אצילי: "הפסיקה יוצרת אנרכיה"

"קיבלנו הבוקר את פסק הבורר, הנהלת המועדון והיועצים המשפטיים לומדים את תוכן פסק הבוררות ואנו שוקלים את צעדינו הבאים", נאמר בתגובה הרשמית הראשונית מטעם בית"ר ירושלים. "על פניו, מקריאה ראשונית של פסק הבורר, מדובר בפסק שגוי בבסיסו יש בו הטלת דופי חסרת בסיס באנשי המועדון ובמיוחד באנשי הצוות הרפואי שבראשו רופאים בכירים, שהצהירו והעידו כי השבתתו של השחקן הייתה על רקע רפואי מובהק. הטלת הדופי נעשתה ללא הנמקה והמועדון רואה זאת בחומרה.

 

"פסק דינו של הבורר - מבלי שניכנס לשגיאות העובדתיות והמשפטיות שנפלו בו - לוקה בשגיאה בסיסית ומהותית שהיא הניסיון להתערב באופן שרירותי ובוטה בזכויות החוזיות של הקבוצה ולהפקיע את הערך הכלכלי שלהן לטובת שחקנים וקבוצות עשירות", נכתב בתגובה רשמית חריפה מצד בית"ר ירושלים.

 

 

בהמשך נכתב: "המשמעות הרוחבית של פסק הבורר היא פגיעה בכל קבוצות הכדורגל על ידי התערבות שרירותית בכוחות השוק והחלפת כללי התחרות ההוגנת בקביעות שרירותיות שאינן נסמכות על נתונים בדוקים או הערכות אובייקטיביות. הפסיקה מהווה תקדים חמור ויוצרת אנרכיה בכל הקשור בחוזים בין מועדונים לשחקנים בכדורגל הישראלי".

 

20 אלף כרטיסים נמכרו לסנט אטיין

בבית"ר ירושלים החליטו לפתוח את היציעים הצפוני והדרומי לאור הביקוש הגדול לכרטיסים למשחק ביום רביעי מול סנט אטיין, בשלב הפלייאוף של הליגה האירופית. המשחק יועבר בשידור ישיר בספורט1HD החל מ-18:45. על פי הערכות כבר נמכרו למעלה מ-20 אלף כרטיסים למשחק בטדי כשהמנצחת בסיכום שני המשחקים תגיע לשלב הבתים. משחק שעשוי להיות האחרון של אצילי במדי המנורה.

 

אצילי. משחק אחרון בבית"ר? (דני מרון)

 

השחקנים חזרו להתאמן במוצאי שבת לקראת המשחק ללא המאמן רן בן שמעון שחזה בהפסד הצרפתים 3:2 לבורדו במחזור הפתיחה של עונת 2016/17. "לפני תחילת הקמפיין האירופי אף אחד לא האמין שתהיה לנו הזדמנות להגיע לשלב בתים", אמר שחקן בקבוצה, "כולנו יודעים שיש לנו הזדמנות מצוינת לחשוף את עצמנו לקבוצות באירופה כך שנעשה הכל כדי שזה יקרה".

 

בלה פמיליה עובדים על הפקת תפאורה ראויה למשחק. בארגון טוענים שעל אף המכה שספגו, המשטרה לא תצליח לשבור אותם. 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ