תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

הפועל ירושלים נרשמה לעונה הבאה בליגה

צעד וחצי ליורוקאפ | צילום: ערן לוף
איגוד הכדורסל הלך לקראת האדומים והעביר את הכדור לידיים של פיב"א
מה עושים עם תפוח אדמה לוהט? מעבירים אותו מהר מיד ליד עד שיתקרר. כנראה שזו הטקטיקה בעזרתה יתנהל העניין של הפועל ירושלים, שנרשמה לעונה הקרובה בליגת העל למרות האיסור שהטילה פיב"א. 
 
בתום דיון שהתקיים באיגוד הכדורסל, בנוכחות נציגי הפועל ירושלים, היועצת המשפטית של איגוד הכדורסל עו"ד רונית אמיר יניב ונציגי מנהלת הליגה, הורה בית הדין העליון של האיגוד לרשום את הפועל ירושלים לליגת העל בעונה הבאה ולשלוח את ההחלטה לפיב"א.
 
 
כזכור, פיב"א הטילה איסור לרשום לקראת העונה הקרובה את הקבוצות שלא הצטרפו למפעליה ונרשמו לשחק במסגרת המפעלים של קבוצת יול"ב. המטרה היא להפעיל לחץ על המועדונים ולקדם את מעמד ליגת האלופות החדשה. 
 

המשוכה מאחוריהם? (ערן לוף)
 
מאחר שאיגוד הכדורסל צריך לעמוד בהחלטות פיב"א והרישום נעשה דרכו, הוטל איסור לרשום את הפועל ירושלים לקראת העונה. אלא שהאדומים ביצעו רכש מאסיבי, עשו חילוף על הקווים וגם ביצעו מהלך נוצץ עם צירופו של אמארה סטודמאייר. במקום לחכות, הוחלט לבצע את הרישום ולמסור בחזרה את הכדור לידיה של הפדרציה האירופאית. 
 
מנכ"ל הפועל ירושלים גיא הראל מסר בתגובה: "אנחנו שמחים על ההחלטה. שמנו את זה מאחורינו, אנחנו עם הפנים קדימה לקראת כל האתגרים שעומדים בפנינו". מלבד הראל, את המועדון ייצגו בדיון עורכי הדין צבי אגמון, אורי שורק ואורי פורת ממשרד אגמון ושות' רוזנברג הכהן ושות'.
 
ממנהלת ליגת העל נמסר בתגובה: "כצפוי, בית הדין העליון של איגוד הכדורסל אישר את הרשמתה של הפועל ירושלים לליגת ווינר סל. המנהלת מברכת על ההחלטה ומאחלת להפועל ירושלים הצלחה במפעל היורוקאפ בעונה הקרובה".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ