תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סוף לסאגה? אריק סאבו צפוי להצטרף לבית"ר

סוף לסאגה? אריק סאבו צפוי להצטרף לבית"ר
הקשר הסלובקי אמור להגיע היום לארץ, אך בבירה עדיין ספקנים. לאן יעבור אצילי?
האם אחת הסאגות המביכות של הקיץ בדרך לסיומה? הקשר הסלובקי אריק סאבו שבית"ר ירושלים כבר הודיעה על החתמתו וסירב להגיע לישראל, הודיע לראשי הקבוצה כי יגיע היום בכל זאת. 
 
הבעלים אלי טביב התייחס לאורך כל הדרך לסאבו בתור שחקן בית"ר ואף לא הביא שחקן על המשבצת שלו. נראה שלפחות מבחינת בעל הבית יש פה ניצחון קטן למרות המבוכה במועדון. 
 
 
בסביבת המועדון ציינו כי עד כה היו מספר טיסות עליהם היה אמור לעלות הקשר ובסופו של דבר לא עלה ולכן יחכו לראות האם באמת ינחת בישראל ורק אז יהיה ניתן לברך על המוגמר.
 
במועדון שואפים שהקשר יגיע מחר למשחק הליגה האירופית מול סנט אטיין בטדי ויתרשם מהקהל: "ברור לכולם שבמשחק כזה לשבת ביציע יועיל יותר מכל השיחות וההסברים מסביב". 
 
עד כה הבטיחו את מקומם כמעט 23 אלף איש, אך נראה שפרשת עומר אצילי הורידה מעט את הרוח מהמפרשים של האוהדים שם קצב המכירות ירד מאז ההודעה על סעיף השחרור. 
 

אצילי. הוריד לאוהדים את הרוח מהמפרשים (דני מרון)
 
לאחר קבלת הידיעה שאצילי צפוי לעזוב, בבית"ר לא מתכוונים לשפוך סכומים גדולים על מחליף לקשר: "ברגע שסאבו יגיע לארץ עידן ורד יוכל לאייש את כנף ימין וגם יעקב בריהון יכול לשחק בעמדה הזו".
 
בסביבת אצילי ממשיכים לחפש לקשר קבוצה בחו"ל, כאשר היעד העיקרי הוא ספרד. למרות זאת, בעקבות המצב הכלכלי הרעוע בליגה הספרדית אפילו תג המחיר הנוכחי של אצילי מרתיע במקצת את ראשי הקבוצות. 
 
הערב תערוך בית"ר ירושלים את האימון המסכם לקראת המשחק מול סנט אטיין עם מטרה ברורה: לצאת עם מקדמה למגרש הביתי ביותר בצרפת. 
 
רן בן שמעון. רוצה לשמור על שער נקי (דני מרון)
 
מבחינת רן בן שמעון העדיפות קודם כל לשמור על שער נקי, ולאחר מכן לכבוש שער. זאת בידיעה ששמירה על שער נקי בבית והבקעת שער חוץ תחייב את הצרפתים להבקיע לפחות פעמיים.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ