תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רוג'רס: מכבדים את ב"ש, אך יהיה לה קשה

רוג'רס: מכבדים את ב"ש, אך יהיה לה קשה
מאמן סלטיק לפני הפלייאוף: "כבר לא יכולים לחכות". גריפית': "אסור לספוג"
הפועל באר שבע תערוך בהמשך הערב את מסיבת העיתונאים והאימון המסכם לקראת המשחק מול סלטיק, אך אלופת סקוטלנד כבר סיימה את הכנותיה לקראת המפגש הראשון מבין שניים בפלייאוף ליגת האלופות.
 
הקשר הישראלי של אלופת סקוטלנד, ניר ביטון, ערך הבוקר אימון עם חבריו ונטל חלק גם באימון אחר הצהריים ולא מן הנמנע אף שיפתח. כמוהו גם אריק סביטצ'נקו התאושש וצפוי להשתלב במשחק.
 
 
בניגוד לישראלי, כריס קומונס ערך אימון ריצה בלבד וספק אם ישחק, כאשר ג'וזו סימנוביץ' ופטריק רוברטס פצועים ולא יהיו בסגל של ברנדן רוג'רס. המאמן, אקס ליברפול איתה כבר היה בליגת האלופות, אמר במסיבת עיתונאים על קבוצתו של ברק בכר: "אלו הולכים להיות משחקים קשים, אבל אנחנו מצפים להם ובעיקר למשחק הביתי מחר".
 
 
רוג'רס סומך מאוד על הקהל בסלטיק פארק ואמר: "זה יהיה ערב מיוחד לכדורגל, ערבים כאלה הם הסיבה לכך שהקהל שלנו ידוע בכל העולם. אנחנו מאוד מכבדים את היריבה, אבל יהיה לה קשה ואנחנו כבר לא יכולים לחכות למחר. כמובן שאנחנו רוצים לנצח, הקבוצה משחקת טוב מאוד והמנטליות של הבחורים מצוינת. הוכחנו שאנחנו יכולים להתמודד עם לחץ".
 
למסיבת העיתונאים של הסקוטים התייצב גם החלוץ לי גריפית' שאמר: "כולם מצפים למשחק נגד ב"ש, לא רק אני. זה משחק בית והאוהדים מאחורינו, כך שאנו רוצים להגיע לגומלין בישראל עם יתרון משמעותי".
 
גריפית'. מכוון לשער חוץ בטרנר (Gettyimages)
 
החלוץ המשיך ודיבר על חשיבות המשחק הביתי בסלטיק פארק: "הדבר הכי חשוב מחר הוא לשמור על רשת נקייה וכמובן שאנחנו יכולים להבקיע בישראל. במשך שנתיים לא הצלחנו להגיע לשלב הבתים, ואחרי שהתכוננו נפלא אנחנו מקווים לחזור עם הכרטיס לשלב הבא".
 
עוד אמר גריפית' על באר שבע: "זו קבוצה שהצליחה לעבור את אולימפיאקוס, כך שממש לא יהיה פשוט מולם, אבל אני מקווה שאיכויות שלנו יקחו אותנו לשלב הבא".
 
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ