תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בבית"ר מצפים לטדי מלא. בן שמעון מתלבט בנוגע להרכב

בבית"ר מצפים לטדי מלא. בן שמעון מתלבט בנוגע להרכב
ב-19:00 בספורט1: הצהובים מול סנט אטיין. אריק סאבו צפוי לצפות מהיציע
בית"ר ירושלים כבר עשתה היסטוריה פרטית בעצם הגעתה לשלב הפלייאוף של מפעל אירופי, אבל היא ממש לא רוצה לעצור כאן. הצהובים-שחורים יארחו הערב (19:00, שידור ישיר בספורט1 ו-HD) את סנט אטיין וינסו לעשות צעד לעבר שלב הבתים של הליגה האירופית. מי שעוד צפוי להגיע לאצטדיון הוא אריק סאבו, הקשר הסלובקי שאמור להצטרף לקבוצה.
 
אם בשלבים הקודמים פגשה בית"ר יריבות לא מספיק אטרקטיביות, הרי שכעת המצב שונה וגם המעמד הרבה יותר נוצץ. לא פחות מ-21 אלף כרטיסים כבר נמכרו למשחק הערב בטדי, ובמועדון מקווים שהאצטדיון יהיה מלא. "המשחק הזה זה המאני-טיים של העונה. זה הזמן של האוהדים להגיע ולמלא את האצטדיון", אמר שחקן בקבוצה.
 
 
עם עליית השחקנים לדשא צפויה תפאורה מרשימה, שכן האוהדים הירושלמים כבר הכינו דגל פריסה ענק ועוד "מטעמים" אחרים. "חשוב מאוד שהאוהדים יתגייסו ויגיעו למשחק כי אין מכאן דרך חזרה", אמר גורם בבית"ר. "איצטדיון מלא יהיה משמעותי מאוד בדרך להשגת המטרה שלנו".
 

תפאורה מרשימה צפויה בטדי (דני מרון)
 
בבית"ר מבינים כי לצמד המשחקים מול היריבה הצרפתית תהיה השפעה ישירה על המועדון בשנים הבאות. העפלה לשלב הבתים, מעבר להכנסה הכספית הגדולה, תעלה משמעותית את הדירוג של הקבוצה במפעלים האירופים ותקל עליה את הדרך לשם בעתיד.
 
מבחינת ההרכב, רן בן שמעון מתלבט בין קובי מויאל לדוד קלטינס בקישור האחורי, שם יפתחו בוודאות קלאודמיר פריירה ודן איינבינדר. גם לגבי עמדת המגן הימני ישנה התלבטות כאשר מי שמתחרים על המקום ה-11 הם עוז ראלי וטל בנש. 
 

מתלבט לגבי ההרכב. בן שמעון (דני מרון)
 
את החלק הקדמי ימשיכו להוביל עומר אצילי, עידן ורד ואיתי שכטר. מי שינסו למנוע מסנט אטיין לצאת מטדי עם מקדמה הם חסוס רואדה, דן מורי, מרסל הייסטר ובוריס קליימן.
 
ההרכב המשוער: בוריס קליימן; עוז ראלי (טל בנש), חסוס רואדה, דן מורי, מרסל הייסטר; דן איינבינדר, קלאודמיר פריירה, דוד קלטינס (קובי מויאל); עומר אצילי, עידן ורד, איתי שכטר.
 

שכטר ואצילי, יחגגו גם מול הצרפתים? (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ