תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

פניני: "גם אנחנו רוצים להיות בטופ האירופי"

פניני. \תמיד כיבדנו את דיאמנטידיס\ | צילום: אודי ציטיאט
קפטן מכבי ת"א לפני הטורניר לכבודו של דיאמנטידיס: "הכנה טובה ליורוליג"

מכבי תל אביב נבחרה לכבוד להשתתף בטורניר לכבודו של דימיטריס דיאמנטידיס, פרש בקיץ האחרון בגיל 36, ויתקיים ב-16-17 בספטמבר בהיכל אואקה ביוון. במסגרת הטורניר, בו תועלה גופייה מספר 13 של דיאמנטידיס לתקרת האולם, הצהובים יפגשו את פנאתינייקוס למפגש ישיר בערב המשחקים הראשון ובשני יתמודדו מול ברצלונה.

 

"לא היססנו לרגע כשהוזמנו להשתתף בטורניר שמוקדש לדיאמנטידיס", אמר המאמן ארז אדלשטיין. "זה כבוד גדול עבורנו, ואנחנו מופיעים בשם כל הקהל בתל אביב שידע להעריך שחקן גדול ולקבל אותו במחיאות כפיים. מבחינתנו, זה יהיה טורניר הכנה מצוין לעונה ארוכה, ואנחנו בטוחים שהקהל יספק אווירה נפלאה".

 

 

הקפטן גיא פניני הוסיף: "לדיאמנטידיס יש היסטוריה עשירה ונפלאה מול מכבי ת"א. הפסדנו לו, ניצחנו אותו, וממקור ראשון אני יכול לומר לכם שתמיד כיבדנו אותו. מדובר באמת בווינר, מוח כדורסל מבריק ושומר ברמה עולמית. אין לי רגע אחד שאני זוכר ממנו, אלא שלל זיכרונות, עם דגש מיוחד על חצי גמר אליפות העולם ב-2006 מול ארה"ב. משחק שבו לא ירד כמעט מהמגרש והיה שותף לסנסציה".

 

"הטורניר הזה ייתן לנו מושג ראשון לגבי איך אנחנו, כקבוצה יחסית חדשה, עומדים מול יריבות שיחכו לנו העונה גם ביורוליג", הוסיף פניני. "כל אחת מהקבוצות שישתתפו בטורניר נחשבת לרמת טופ אירופי, והעונה גם אנחנו רוצים להיות שם. יהיה מעניין לראות כיצד אנחנו מתמודדים איתן ובמקביל לעבוד על החיבור בינינו".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ