תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מאמן סנט אטיין: אצילי? לא אדבר לפני הגומלין

מאמן סנט אטיין: אצילי? לא אדבר לפני הגומלין
מאמן הצרפתים רמז על רכישה של כוכב בית"ר. בן שמעון: "יש עוד סיכוי"

המסע האירופי היפה של בית"ר ירושלים ספג מהלומה קשה, כנראה אנושה, אחרי שהפסידה 2:1 בבית לסנט אטיין במפגש הראשון פלייאוף הליגה האירופית.

 

הפתיחה הייתה דווקא מבטיחה. כבר בדקה השמינית עידן ורד העלה את הירושלמים ליתרון, אבל דווקא כשהקבוצה הייתה בתנופה הצרפתים השוו (15) והשלימו מהפך כעבור רבע שעה.

 

 

"כמו הקלישאה, אני מאוכזב מהתוצאה אבל מרוצה מאוד מהשחקנים שלי. ראיתי הרבה דברים טובים", הודה בסיום רן בן שמעון שהתרכז בדקות בהן הוכרעה ההתמודדות. "במקום לתת להם סטירה, הגול שלנו נתן דווקא לנו. זה ברח לנו בעשר הדקות האלה. רצינו לתת את ה-0:2, אבל שיחקנו מול קבוצה מאוד איכותית. ב-80 הדקות האחרות שיחקנו יפה, לחצנו טוב והנענו כדור. מגיע לשחקנים קרדיט על המאמץ".

 

"ניסינו להניע כדור, לשלוט, עשינו את זה אבל בצד השני ספגנו גולים שלא היינו צריכים לספוג", הוסיף דן איינבינדר. "סבלנו מקצת חוסר ריכוז, במיוחד בגול השני שהגיע ממצב נייח. ברמות האלה אתה נענש על הטעויות. היינו שווים קצת יותר, אבל זאת התוצאה ונצטרך להתמודד איתה".

 

שחקני בית"ר. "סבלנו מקצת חוסר ריכוז" (עדי אבישי)

 

למרות התוצאה המאכזבת והמשוכה הגבוהה בדרך, המאמן והקפטן עדיין לא מוותרים על הסיכויים להמשיך במפעל ולהגיע להופעה היסטורית עבור המועדון בשלב הבתים של הליגה האירופית.

 

"בוודאי שיש לנו סיכוי לעבור", אמר בן שמעון, "הם פייבוריטים כמובן, אבל אנחנו קבוצה טובה ונבוא לשם כדי לנצח. יש כאן חבר'ה שמאמינים שאני אפילו לא צריך להגיד להם את זה. כבר על הדשא התחלנו לדבר על הגומלין. נלך, נירגע קצת, נמשיך למשחק הליגה ואז נצא לסנט אטיין כדי לנצח".

 

"נעשה את המקסימום, אבל לא יהיה פשוט", הוסיף איינבינדר שנשאר קצת יותר מאופק, "כולנו צריכים להתרכז כרגע במשחק הליגה ביום ראשון נגד מכבי פתח תקווה, ואז נעבור לחשוב על הגומלין בצרפת. חשוב לי לציין את הקהל היום. לא זוכר תצוגה כזו הרבה זמן בטדי, היה מרגש וכיף".

 

כמעט בניגוד ישיר לבן שמעון, מקבילו הצרפתי כריסטוף גאלטייה אמר בעצם את ההיפך: "אני מרוצה מהתוצאה אבל לא מהמשחק. ידענו שהשחקנים של בית"ר ברמה גבוהה, קיבלנו את השער אבל לאחר הפתיחה התרגלנו לאווירה ואנחנו מרוצים מהתוצאה".

 

בדרך לצרפת? אצילי (עדי אבישי)

 

גאלטייה אף החמיא לעומר אצילי וטען כי הוא "רמה אחת מעל", וכאשר נשאל על האפשרות שירכוש את הקשר בשל תג המחיר הנמוך התחמק ואמר כי הוא "לא מתכוון לנגוע בכך עד לאחר הגומלין"

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ