תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סאבו נפגש עם דמאיו, ביקש מבית"ר לוותר עליו

סאבו נפגש עם דמאיו, ביקש מבית"ר לוותר עליו
במועדון מוכנים לשחררו רק תמורת פיצוי כספי. הקשר יחליט סופית עד שבת
בבית"ר ירושלים מבינים כי עד סוף השבוע הקרוב תתקבל ההחלטה הסופית אם אריק סאבו יישאר במועדון בעונה הקרובה, כאשר טרם ויתרו על שירותיו של הסלובקי.
 
הבוקר נפגש השחקן, מלווה בסוכנו, עם מנכ"ל המועדון משה דמאיו בניסיון לפתור את המחלוקות ולהגיע לחתימה על חוזה. כפי שפרסמנו לראשונה בספורט1, סאבו חתם עד כה על זכרון דברים בלבד.
 
 
סאבו צפה אתמול במשחק מול סנט אטיין והבוקר הבהיר כי הוא לא רואה את עתידו בישראל ואם יישאר לשחק בקבוצה זה יהיה בחוזה קצר יותר מאשר סוכם תחילה, לשנה עם אופציה לעונה נוספת בלבד. בית"ר ירושלים אמורה להשאיל את סאבו מפאוק סלוניקי לעונה הקרובה, כאשר למועדון אופציה לרכוש אותו ולהחתימו על חוזה לארבע השנים הבאות, אולם דמאיו הבהיר כי למועדון אין אינטרס לקצר את החוזה כפי שמבקש השחקן. 
 
סאבו. דורש לשנות את החוזה כדי להישאר (gettyimages)
 
עם זאת, בבית"ר ירושלים הבהירו לקשר, שמקווה לשוב לסגל נבחרת סלובקיה, כי אם יצליח להביא הצעה שתשרת כלכלית את המועדון, הם לא יעמדו בדרכו ויוותרו על שירותיו עבור פיצוי כספי. כמו כן נשקלת האפשרות להביאו למשך עונה כמושאל, בידיעה שאם ירשים תמומש האופציה ומיד לאחר מכן הוא יימכר, הליך דומה לזה שנעשה עם ניקיטה רוקביציה.
 
סאבו דרש מראשי המועדון להכניס סעיף שחרור לחוזהו אם יחליט להישאר בקבוצה ולכבד את החוזה, ונקבע כי תוך 24 שעות תתקבל החלטה בעניין. סאבו בינתיים עלה על טיסה חזרה לביתו והבטיח עד שבת להשיב מה הוא מתכנן לעשות, לאחר שיתייעץ עם אשתו ויספר לה על אירועי היממה האחרונה. 
 
כפי שפרסמנו, הקשר מיהר לחתום על מסמך זכרון דברים ולא התייעץ עם סוכנו קודם לכן, אלא עשה זאת באמצעות סוכן אחר שהציג עצמו לאלי טביב כנציגו של השחקן, מה שיצר את הבלבול הגדול. 
 
אכזבה מיכולתו של דן מורי, אצילי קיבל הצעות
בבית"ר התאכזבו מההפסד אמש 2:1 לסנט אטיין, זאת לאור העובדה שהירושלמים כבר הובילו 1:0 ולמעט סדרת טעויות חמורה של דן מורי הציגו יכולת טובה.
 
"ידענו שהם עדיפים אבל ראינו במשחק שפערי הרמות לא כל כך גדולים ושיש לנו מה למכור", אמרו בבירה, אך ציינו את הבעיה המנטלית שצצה פעם אחר פעם: "אחרי ספיגת שער אנחנו מפסיקים לשחק. חייבים למצוא פתרון לזה".
 
מורי מול אומוניה. מקבל קרדיט בינתיים (דני מרון)
 
כאמור אחת מנקודות החולשה עד כה של הירושלמים היא דן מורי שנראה לא טוב מאז פתיחת העונה, למעט משחק הבית נגד ילגבה. למרות זאת, הבלם שהגיע מבני יהודה מקבל קרדיט רב מרן בן שמעון. עוז ראלי שהיה פעיל התקפית ננזף מיד לאחר השער הראשון על ידי המאמן שביקר אותו לאורך כל המשחק.
 
למרות ההפסד, בבית"ר התלהבו מהכושר הגופני של הקבוצה: "מדהים לראות שמגיעה לפה קבוצה כמו סנט אטיין ואנחנו לא נופלים ממנה".
 
בכל הנוגע לעומר אצילי שבימים האחרונים קיבל מספר הצעות, בסביבתו טוענים כי אין בכוונתו למהר לחתום בקבוצה אחרת וכי הוא ממתין להצעה הנכונה. אמש הקשר עשה מעין סיבוב פרידה, שכלל קידה כלפי הקהל. 
 

אגב אצילי, מי שמסומן כמחליפו של מספר 7 בצהוב לפחות מבחינת בעל הבית הוא עידן ורד שממשיך ביכולת המצויינת שלו מאז שהגיע למועדון ונראה ששיתוף הפעולה הפורה בינו לבין איתי שכטר, שאף הוא חזר לענינים בשבועיים האחרונים, יועיל מאוד לקבוצה.

 

אצילי מודה לקהל. משחקו האחרון בטדי אתמול? (AFP)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ