תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

סלטיק צפויה להיענש על דגלי פלסטין שהונפו

סלטיק צפויה להיענש על דגלי פלסטין שהונפו
בבריטניה ירדו על הפועל ב"ש: "מביאי כדורים". רוג'רס: "הראנו חוזק מנטאלי"

לקורא הישראלי לא נעים לקרוא את כותרות עיתוני הספורט בסקוטלנד, לאחר התבוסה 5:2 של הפועל באר שבע לסלטיק. ה"סקוטיש סאן" כתב: "סלטיק הסנסציונית בשלב הבתים אחרי 90 דקות", בעוד העיתון "דיילי רקורד" עקץ את באר שבע כשקרא להם "הפועל בל בויז" (מביאי כדורים).

                                           

בעוד ברוב כלי התקשורת בבריטניה שיבחו את היכולת של הירוקים לבנים, בטלגרף דווקא בחרו לבקר את זו של ב"ש: "אחרי שסלטיק הבקיעה חמישה שערים מול מערך מוזר של הפועל ב"ש, היא יכולה להתחיל להתכונן לקראת היריבות הצפויות לה בשלב הבתים".

 

 

עם זאת, לא הכל מושלם אצל סלטיק, מאחר והיא צפויה להיענש על כך שאוהדיה נופפו בדגלי פלסטין במהלך המשחק, למרות שהקבוצה כבר נענשה על כך בעבר. המשקיף הספרדי רשם לפחות 30 מקרים כאלה במהלך המשחק.

 

 

בניגוד לעיתונים, המאמן ברנדן רוג'רס, נשאר עם רגליים על הקרקע: "יש לנו עדיין משימה לעשות וצריך לסיים אותה בשבוע הבא. היום הראנו שאנחנו יכולים לכבוש גם כשלא נותנים לנו מרווח במרכז השדה. בגומלין כשיתקפו אותנו יהיה לנו יותר קל, אך אנחנו צריכים להגיע למשחק כאילו היה 0:0. במחצית הראשונה היינו מצוינים ולחצנו בצורה אגרסיבית. לנצח 2:5 אחרי שספגנו צמד הראה על חוזק מנטאלי".

 

רוג'רס שיבח גם את סקוט בראון שכבש את השער החמישי: "הוא היה מבריק. הוא היה עוצמתי כמו כל הקבוצה. הוא היה יכול לשחק בפרמיירליג, אבל הוא אוהב את הקבוצה. האוהדים היו נפלאים ותרמו לניצחון. אני צריך לומר להם תודה רבה ענקית. כשבאר שבע צמצמה ל-3:2 הם נשארו מאחורינו והיו רגועים".

 

 

ביום בו לא היה נעים להיות כדורגלן ישראלי גם ניר ביטון פישל וקיבל ציון 4 ב"סקוטיש סאן" בעוד שסקוט בראו ולי גריפית'ס קיבלו 8. על גריפית'ס כתב העיתון: "הוא הראה לישראלים שהוא יודע להופיע במשחקים הגדולים".

 

גריפית'ס עצמו הבטיח שהפעם סלטיק לא תמעד כמו מול מאלמו לפני שנה: "חששתי שזה הולך להיות כמו בעונה שעברה כשניצחנו 2:3, אבל הצלחנו לשנות את זה. רוג'רס לימד אותנו איך להתמודד עם מצבים כאלה. אלה היו רק 15 דקות של רפיון".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ