תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ביקורת על ורטה ושיימן, שיש ודגני יחליפו אותם?

ורטה. ביקורת נוקבת |
בהפועל ת"א לא מרוצים מההגנה. דמיר שובשיץ' צפוי לשמור על קהת או ואצ'ק

בהפועל תל אביב מתכוננים למשחק הפתיחה מול מכבי חיפה, כאשר הדגש יהיה על משחק ההגנה של הקבוצה. לאחר ההפסד למכבי תל אביב בגביע הטוטו, אלי גוטמן העביר ביקורת נוקבת על שני המגנים עופר ורטה ושמואל שיימן, שעשויים להיות מוחלפים במחזור הפתיחה על ידי אוראל דגני וגל שיש.

 

עם זאת, דגני שחתם רק בשבוע שעבר, לא עשה הכנה מלאה בקיץ והכוונה היא לשלבו בהדרגה במשחקים, כאשר הוא עשוי בקרוב במקביל לתפוס את עמדת הבלם במקומו של אדי גוטליב המאכזב. במקביל, גוטמן שם דגש לסגירה באגפים מול חלוצי מכבי חיפה המהירים ניקיטה רוקביצה ופיראס מוגרבי.

 

 

מטרת הצוות המקצועי היא למנוע מהירוקים את השליטה במרכז המגרש. הקשר החדש דמיר שובשיץ', המגלה יכולת מרשימה באימונים, אמור לפקוח עין ולנטרל את רועי קהת או קמיל ואצ'ק שיהיו הציר המרכזי ההתקפי של המאמן ההולנדי רנה מולנסטיין. הקרואטי צפוי להיעזר בניקולאס גורבאסוב, במטרה לאפשר לנימניה ניקוליץ' וחן עזרא להתפנות למשימות התקפיות.

 

אלטמן. יירד לספסל? (עדי אבישי)

 

במקביל, גוטמן שם דגש גם על משחק ההתקפה, כאשר ארון שוינפלד אינו מצליח להביא את היכולת מהעונה שעברה לידי ביטוי, בעוד עומרי אלטמן אכזב במשחקי קדם העונה. המאמן שוקל לפתוח במקומו עם שגיב יחזקאל, במטרה להחזיר את הביטחון של החלוץ הצעיר, שרשם כמה החמצות גדולות במשחקים האחרונים.

 

"המשחק נגד מכבי חיפה הוא עכשיו החשוב ביותר", אמר שחקן בקבוצה, לקראת המפגש עפ הירוקים במחזור הפתיחה. "הפועל תל אביב תהיה השנה קבוצה יותר טובה מאשר בעונה שעברה".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ