תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

רוני אוואט: "לא רוצים להיות קבוצה נחמדה"

אוואט |
מאמן אשדוד, העולה החדשה, לקראת פתיחת העונה: "מוקדם להגדיר ציפיות"
מ.ס. אשדוד חזרה לליגת העל עם כשרונות צעירים, שחקנים ותיקים ושאיפות להצלחה. אחרי שקטפה שבע נקודות מתוך 9 הראשונות במסגרת גביע הטוטו, התפנו הדרומיים לערוך מסיבת עיתונאים לקראת פתיחת עונת 2016/17 בליגה הבכירה. 
 
"עוד מוקדם להגדיר ציפיות", קבע המאמן רוני אוואט. "ראינו בעונה שעברה קבוצה שששיחקה מצוין בגביע הטוטו וירדה ליגה (נתניה). יהיה יותר נכון להגדיר את המטרות כשנגיע לאיזור המחזור העשירי. אנחנו לא רוצים להיות הקבוצה הנחמדה והסימפטית, אלא הקבוצה המנצחת". אוואט יאמן בפעם הראשונה בחייו בליגה הבכירה והוא כבר לא יכול לחכות: "חיכיתי להזדמנות הזאת. בטוח שאני יכול לעשות את זה גם בליגת העל. יש לי יתרון בנקודת הפתיחה כי אני מכיר את המערכת".
 
 
"כולם לוקחים חלק במשחק ההגנה. מה שכן, תמיד אנחנו מחפשים להשתדרג. אני שבע רצון ממה שיש לנו בחלק הקדמי", הבהיר אוואט בנוגע לסגל העומד לרשותו. על חלוקת העבודה עם המנהל הספורטיבי גילי לנדאו אמר המאמן: "גילי הוא המנהל המקצועי של מחלקת הנוער שמשמש גם כמנטור של הבוגרים. הניסיון והידע שלו חשובים מאוד. אני נעזר בו המון".
 
במועדון פרסמו סרטון מרשים לרגל פתיחת העונה והקפטן משה אוחיון הוסיף: "מן הסתם, קבוצה שעולה ליגה קודם כל חושבת איך להישאר על מנת לייצר המשכיות. אני מנסה לתרום מהניסיון שלי ולהעלות את הבטחון לשחקנים. כולם מכוונים את עצמם בשיא המרץ. ליגת העל היא אופרה אחרת לגמרי. אני מאמין שנהיה קבוצה טובה, יש לנו את הכלים לזה".
 
אשדוד תעשה את הסיפתח המחודש בליגת העל בשבת הקרובה, אז היא תתארח אצל קריית שמונה. גדי קינדה ורועי בקל נמצאים בספק למפגש. לגבי קינדה, החשש הוא כי הקשר סובל מקרע חלקי בשריר הארבע-ראשי, דבר שיגרום לו להיעדר לפחות שבועיים. בקל סובל מרגישות בשריר ורק בסוף השבוע יוחלט אם יהיה בסגל. השניים בכל מקרה ייצאו עם הקבוצה למלון בצפון ביום שישי.
 

לא רוצים להיות סימפטיים (אודי ציטיאט)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ