תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מחליף לסאבו? אוברניאק מועמד לבית"ר ירושלים

מחליף לסאבו? אוברניאק מועמד לבית"ר ירושלים
טביב סימן את הקשר שעזב את מכבי חיפה. אצילי לאוהדים: מאמין שאעזוב

בעוד המגעים עם אריק סאבו נמשכים ועשויים בכל זאת להניב את חתימתו של הקשר הסלובקי בבית"ר ירושלים, כבר נערך הבעלים אלי טביב לאופציה אחרת. לספורט1 נודע כי טביב סימן את הקשר הפולני של מכבי חיפה, לודוביק אובריניאק, שעשוי לקבל פנייה להגיע לירושלים, אם אופציית סאבו תיפול.

 

קבוצת אוהדים שאספה את עומר אצילי בתום האימון והלכה עמו לאכול, שמעה מהקשר שהסיכויים שיישאר בבית"ר בעונה הקרובה שואפים לאפס. גם במועדון מבינים שאיחרו את הרכבת כשבמקום להציע לאצילי חוזה מכובד באמצע העונה הקודמת בחרו בהצעה מעליבה ובמתקפה חסרת תקדים נגדו בתקשורת.

 

 

המאמן רן בן שמעון הבהיר לשחקנים באסיפה המסכמת לקראת המשחק מול מכבי פתח תקווה ביום ראשון (20:00, שידור ישיר בספורט1HD) כי למרות המשחק הגורלי מול סנט אטיין ביום חמישי בגומלין פלייאוף הליגה האירופית, הוא מצפה מהם לעלות בשיא המוכנות למשחק פתיחת העונה בליגת העל.

 

בנוסף לא מתכוון בן שמעון לעשות רוטציה על מנת להבטיח מנוחה לחלק מהשחקנים המובילים לפחות. שני השינויים היחידים ב-11 יהיו קשורים ליכולת מקצועית בלבד כאשר טל כחילה צפוי לעלות במרכז ההגנה במקומו של דן מורי המאכזב וטל בנש המבטיח יתפוס את מקומו של עוז ראלי בעמדת המגן הימני.

 

אצילי. בית"ר איחרה את הרכבת (דני מרון)

 

בן שמעון לא מתכוון עם זאת לכלול בהרכב את דוד קלטינס ובכל מקרה נראה שאצל המאמן הנוכחי איבד שחקן הבית ואחד מיקירי היציעים בטדי את המקום המיוחד שהיה לו אצל סלובודאן דראפיץ'. 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ