כשזה עמוק: הסגל של ב"ש בנוי לעומס

כשזה עמוק: הסגל של ב"ש בנוי לעומס
האווירה המקצועית שיצר מאמן הפועל ב"ש מאפשרת לו להעלות שחקני ספסל להרכב מבלי לרדת ביכולת. וגם: הפתיחה שבאיגוד השופטים ירצו לשכוח

1. לא היינו יכולים לסכם את העונה שעברה טוב יותר מיו"ר איגוד השופטים, עוזי יצחקי, שאמר עוד במרץ כי האיגוד "חווה עונה מוצלחת". כמו בכל דבר, הסטטיסטיקה מתיישרת ואת העונה הנוכחית פתח האיגוד בפיאסקו והקהל חווה "חוויה מתקנת".


זה התחיל בארז פפיר שהשאיר את בני יהודה עם תשעה שחקנים, במשחק שהיה יותר רגוע ממשחק כדורת דשא; זה המשיך בהחלטה של אוראל גרינפלד על בעיטה חופשית לאחר נגיעת יד, נגד הפועל רעננה, בעוד שהכדור פגע בחזה – מה שהוביל את הפועל ב"ש ליתרון מבטיח; והגיע לשיא בהחלטה של איתן שמואלביץ' לא לאפשר יתרון לקריית שמונה, שכבשה שער ברור, והוא החזיר את המהלך אחורה אל נקודת הפנדל.


במנהלת התנו את רכישת זכויות השידור העונה בהעלאת הרף הטלוויזיוני, בדרך שתספק בהירות לרגעים שנויים במחלוקת. באיגוד, שנשאר עדיין בימי הרדיו, לא מצליחים להפנים שהסגל הלא מרוענן שלהם ייראה העונה עוד פחות מחמיא, ועכשיו מכל הזויות.פפיר. השאיר את בני יהודה בתשעה שחקנים (דני מרון)


2. הפועל ב"ש עברה אתמול מבחן בגרות חשוב. לדעת לשחק מחצית ראשונה כמו ששיחקה עם הרכב טלאים, ומול קבוצה שסיימה בעונה שעברה בפלייאוף העליון ועשתה חיים קשים לכל הקבוצות, זו מחמאה גדולה. ברק בכר בנה סגל עמוק מאוד ולא מוותר על אף שחקן - חוץ מאלה שמתעקשים לעזוב. זה יוצר אווירה מקצוענית שמעלה שחקנים מהספסל – בן שהר, יובל שבתאי, מהראן ראדי – כאילו הם שחקני הרכב.


3. יובל נעים הוא ווינר ענק. המאמן שלקח את הפועל אשקלון מליגה א' לליגת העל פתח עונה בניצחון דרמטי, שרק מדגיש עד כמה רואה החשבון מוושינגטון לא מצליח לרעות את צאנו בליגת העל, וממשיך להצהיר הצהרות ללא כיסוי על עונת צמרת.


ולמי שכבר דואג לשיא השערים של ערן זהבי לאור השלושער של לינגאנה, אפשר להרגיע: יהיה מאוד מפתיע אם הפועל אשקלון כולה תבקיע העונה 35 שערים.לינגאנה. לא יגיע ל-35 שערים (ירון אלפי)


4. לפני שנתיים, כששיחקה בליגה א', יזם ראש עיריית אשקלון איתמר שמעוני כניסה חינם למשחקי הקבוצה, והיו שם ימים שבהם הגיעו 5,000 צופים למשחק מול קבוצות שלא בטוח שבישובים שלהם שמעו עליהן. שמעוני עושה בימים אלה לביתו - הקבוצה צריכה להתפרנס, הכניסה לא חינם, והקהל לא בא. הגיע הזמן שהקהל בישראל יבין שכמו שלא נכנסים לסרט בחינם, וגם לא להצגה, להופעה, או למסיבה במועדון, כך גם בכדורגל.


מחירי הכרטיסים לכדורגל בישראל נמצאים בעצירה, שלא לומר בנסיגה, ולא מובנת ההחרמה של הצופים, בעיקר במקומות שבהם קהל הוא הבסיס לקיום המועדון.

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
  • לאציו
    3
    בולוניה
    3
    Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ