תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מחמאות לשהר. ביטון: הסגל שלנו הטוב בארץ

מחמאות לשהר. ביטון: הסגל שלנו הטוב בארץ
באר שבע פתחה עם 1:2 על רעננה. המגן: "מהפך מול סלטיק? זה לא כל כך הזוי"

הפועל באר שבע סימנה אמש (שבת) "וי" חשוב על משחק הפתיחה של הליגה עם 1:2 נגד הפועל רעננה באצטדיון טוטו טרנר.

 

ברק בכר עלה בהרכב משני אך צלח את המחזור הראשון במסע ההגנה על התואר. מעל כולם בבאר שבע שיבחו את בן שהר שאמנם לא מקבל יותר מדי קרדיט מאז הגיע לקבוצה אבל ממשיך להתאמן היטב ואף לכבוש כמעט בכל הזדמנות שהוא עולה לכר הדשא.

 

 

ברק בכר אמר לאחר המשחק: "באנו מאוד מוכנים, עשינו הפרדה מהמשחק בסלטיק והצלחנו בזה. במחצית ראשונה שלטנו ללא עוררין וגם במחצית השניה עד הגול שספגנו. אחר כך התחיל טיפה לחץ וחשש לספוג. בשורה התחתונה אני מרוצה כי ניצחנו משחק ראשון וזה חשוב".

 

על העומס כבר בשלב זה של העונה אמר המאמן: "עייפות זה  דבר טבעי. זה חלק מהמשחק. בכדורגל דברים קורים. עושים רוטציות. השחקנים היו מאוד רעבים והיה קצב טוב. מחצית שניה קצת פחות".

 

אחד המצטיינים בצמד המשחקים האחרונים היה בן ביטון. המגן הימני סבל מלא מעט ביקורת לאחרונה וטענות לפיהם באר שבע צריכה להתחזק בעמדת המגנים אך עד כה הוא נותן תשובות על כר הדשא.

 


בן ביטון, גם הוא זכה למחמאות (דני מרון)

 

"אני שמח שעשינו את העבודה על הצד הטוב ביותר", אמר ביטון. "אני מרגיש טוב כרגע והמטרה להמשיך באותה יכולת. המזל שלנו שחזרנו לטרנר והאווירה כאן מדהימה ולא נותנת להוריד את הרגל מהגז".

 

המגן התייחס למשחק הקרוב נגד הסקוטים: "ברור שסלטיק פייבוריטים אבל נבוא לעשות את המקסימום לספק את האוהדים שלנו. אני חושב שבכדורגל כבר קרו דברים יותר הזויים ממהפך כזה. הסגל שלנו הכי טוב בארץ כל אחד ראוי להרכב ומוכיח את זה משבוע לשבוע".

 

מיגל ויטור שחזר כבר בשבוע שעבר לאימונים, יפתח במשחק הגומלין כאשר גם מאור בוזגלו צפוי להשתלב בהרכב ההתקפי איתו צפוי לפתוח בכר. המטרה להשיג שער מוקדם.

 


התחילה בחיוך, אלונה ברקת (דני מרון)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ