תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בן שמעון: "אצילי נעדר בגלל פציעה, שירגיש טוב"

בן שמעון: "אצילי נעדר בגלל פציעה, שירגיש טוב"
מאמן בית"ר: "נהיה קבוצה הישגית". קובי רפואה: "הזרים לא הגיעו בכושר"
בית"ר ירושלים פתחה את העונה עם 2:2 אצל מכבי פתח תקוה, כאשר כל ארבעת השערים הובקעו במחצית הראשונה. בסיום סיפר המאמן האורח רן בן שמעון מדוע עומר אצילי נשאר מחוץ לסגל של הירושלמים, והכחיש כל ספקולציה על עזיבה מיידית. 
 
 
"מאתמול התחילה הפציעה של עומר וזה החמיר במהלך הלילה", הצהיר בן שמעון. "שירגיש טוב, זה הכי חשוב. הסיבה שעומר אצילי לא פה היא רק בגלל פציעה. ברור לי היה שהנחיתה בליגה מאירופה לא תהיה קלה. הקהל השאיר אותנו היום במשחק".
 
"אני לא יודע איך התרשמתי מהמשחק הזה", המשיך מאמן בית"ר. "להגיע למצבים זה דבר מצוין. צריך למצוא איזון בין הגנה להתקפה, לא יכול להיות שמצד אחד נגיע למצבים ומצד שני, יגיעו למצבים כאלה נגדנו. האיכות קיימת והעוצמה קיימת, אבל אחרי שאנחנו מובילים אנחנו משחקים לא חכם". 
 
"נהיה קבוצה הישגית השנה", הכריז רן בן שמעון, שבעונה שעברה אימן את מכבי פ"ת. "קבוצה שרוצה להיות למעלה צריכה לנצח משחקים כאלה ולדעת לשחק גם בדקות שאנחנו לא פחות טובים. אם לא נמצא את האיזון בהגנה, אנחנו נקבל גולים".  
 

כובשים, אבל גם סופגים (עדי אבישי)
 
"אני לא יודע אם אני מרוצה, יכולנו גם לנצח והגענו ל-2-3 מצבים בחצי השני", ניתח מאמן מכבי פ"ת קובי רפואה. "הקהל בבית נהנה וראה כדורגל אטרקטיבי, החמצות ושערים. מאמנים לא כל כך אוהבים את זה, אבל אני רוצה 
שגם אנשים ייהנו". 
 
"צריך לעבוד על משחק ההגנה ואנחנו נשפר את זה. למחזור ראשון ולמשחק כזה זה בסדר", המשיך רפואה. "אני לא אוהב לשחק עם שלושה בלמים, אבל היום זה היה נחוץ ומאז שקוויאר נכנס ההגנה התייצבה. לא נוריד את הראש ונמשיך קדימה. לא נהיה חזירים, זו בית"ר ירושלים במשחק הראשון ובכושר טוב. נאחל להם בהצלחה באירופה. הבאנו את הזרים כדי לשחק, אבל הם הגיעו לא בכושר. נשלב אתם בתוכנית שבנינו להם לאט לאט. הם אלה שצריכים להוביל אותנו, אבל ייקח להם זמן".
 

מחצית ראשונה סוערת במושבה (עדי אבישי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ