תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ארבלדזה: "בן חיים יחסר לנו בגומלין, עדן עבד הכי קשה"

ארבלדזה: "בן חיים יחסר לנו בגומלין, עדן עבד הכי קשה"
אחרי כפ"ס, מאמן מכבי ת"א חושב על ספליט. בן בסט: "רוצה להצליח פה"

מכבי תל אביב התחילה את העונה בליגה ברגל ימין עם ניצחון 1:3 על הפועל כפר סבא, והיא כעת עם פניה ליום חמישי ולגומלין בפלייאוף הליגה האירופית מול היידוק ספליט וההכנה למפגש מתחילה כעת.

 

"לא התכוננו לספליט", הסביר בסיום מאמן מכבי ת"א שוטה ארבלדזה, "התרכזנו במשחק הפתיחה וזה מה שרציתי. יש לנו זמן להתכונן לגומלין באירופה, כרגע אני מרוצה משלוש הנקודות".

 

 

בהמשך התייחס הגיאורגי לשני הכובשים שלו מול כפ"ס - טל בן חיים (צמד) ועדן בן בסט – ולעובדה שהראשון מושעה מהגומלין מול היידוק, בעוד עתידו של השני לא ברור. "טל שחקן טוב מאוד, הוא ייחסר לנו בקרואטיה". בעוד על החלוץ ארבלדזה לא ממהר לוותר, "לא מכיר מאמן שמחפש לשחקן כזה קבוצה אחרת. עדן עבד היום יותר קשה מכולם".

 

"ייחסר בגומלין". בן חיים (דני מרון)

 

עדן בן בסט עצמו נראה מרוצה מאוד מההופעה שלו ומדברים של ארבלדזה. "מודה למאמן על המחמאות. אני נותן הכל על המגרש ומתרכז איך להצליח פה. אני צריך להמשיך לעבוד קשה ולהבקיע שערים".

 

"תמיד כיף לפתוח עונה בניצחון", הוסיף בן בסט, "זה חשוב. עכשיו אנחנו עם הפנים קדימה. בספליט יהיה משחק אחר, אבל אני מאמין שיכינו אותנו כמו שצריך. נשחק את הכדורגל שלנו, ונעשה את זה".

 

"נותן הכל על המגרש", בן בסט (דני מרון)

 

כאשר נשאל האם הוא רוצה להישאר, בן בסט ענה בפשטות: "אני שחקן של מכבי תל אביב, כן".

 

בצד הירוק אמנם חזרו מטדי ללא נקודות, אבל עם שביעות רצון. "אני יוצא גאה מהמשחק", אמר מאמן כפר סבא שרון מימר. "עמדנו מול קבוצה מאוד איכותית, הבנתי שיש לי עם מי לצאת למלחמה. אם נמשיך ככה נגיע למקומות טובים העונה. הרווחתי היום קבוצה חזקה, בטוח שבהמשך נביא את הנקודות. לא חושב שחסר לנו משהו בהתקפה. הגענו לכמה מצבים, ובהמשך נהיה טובים יותר. זו בסך הכל קבוצה חדשה.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ