גוטמן: עצוב לי לראות אותנו אחרי שאנו סופגים

גוטמן: עצוב לי לראות אותנו אחרי שאנו סופגים
מאמן הפועל ת"א: "לא יודע אם יגיע רכש". חן עזרא: "רציתי מאוד לנצח"
אחרי העונה הקשה שעברה, הפועל תל אביב קיוותה לצאת לדרך חדשה, אבל המציאות הכתה בפניה עם הפסד 1:0 ליריבה הגדולה מכבי חיפה.
 
למרות איבוד הנקודות אלי גוטמן אופטימי לקראת ההמשך: "אני חושב שבסך הכל לא יצרנו מספיק מצבים, במחצית הראשונה שלטנו אבל במחצית השניה נחלשו. אחרי השער הלכנו עם כל הקופה קדימה וחיפה ניצלה זאת עם עם כמה מתפרצות שהיו יכולות לסגור את הסיפור. מה שכן עצוב לי לראות אותנו אחרי שאנחנו סופגים גול. כאילו מדובר בקבוצה אחרת. ברור שאני אפיק מזה מסקנות ומה שיש לי להגיד לשחקנים שלי, אומר להם בארבע עיניים".
 
 
בשבוע הבא להפועל ת"א מצפה משחק לא פשוט בכלל בו תארח את האלופה היוצאת הפועל באר שבע, כשנשאל גוטמן האם הפסד נוסף ייצור כדור שלג טען: "אין שום כדור שלג ושום מומנטום שלילי. עברתי הכל בכדורגל, אני רגוע מאוד וניצחונות עוד יבואו". בנוגע לרכש חדש הצהיר: "כרגע אין לנו מחשבות להביא שחקנים נוספים".
 
מי שעבורו ההפסד כואב אפילו יותר הוא חן עזרא. הקשר הגיע הקיץ להפועל ת"א לאחר שבילה ארבע עונות במדי מכבי חיפה, ורשם הפסד במשחק הבכורה שלו עם האדומים בליגה דווקא מול האקסית בסמי עופר.
 

עזרא. "גם במכעבי חיפה הייתי שחקן משמעותי" (ערן לוף)
 
"רציתי מאוד לנצח, אני מאוד מאוכזב שזה לא יצא", סיפר עזרא המאוכזב. "החזרה לסמי עופר לא השפיעה עליי יותר מדי, הרגשתי טוב בסך הכל". הקשר סיפר בנוסף על חוויות מהמועדון החדש: "נחמד לי עם השחקנים החדשים והחיבור עם גוטמן מצויין. המועדון מדהים, נותנים לי פה הכל. אני לא חושב שבהפועל יש עלי יותר לחץ כי גם במכבי חיפה הייתי שחקן משמעותי".


עזרא ניתח את ההפסד ונשמע אופטימי לגבי העתיד: "במחצית הראשונה היינו יותר טובים ולא ניצלנו זאת, וזה ממש חבל. אנחנו צריכים להתחבר יותר כקבוצה, להיות רעים והנקודות כבר יבואו".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ