הלחץ משפיע: הפועל ת"א מחפשת חלוץ זר

הלחץ משפיע: הפועל ת"א מחפשת חלוץ זר
האדומים סגרו משחק רביעי רצוף בלי לכבוש ומודאגים מיכולתו של שוינפלד
עם אלי גוטמן על הקווים מהמחזור הראשון ולא מעט שחקנים חדשים בהרכב, כולל ארבעה זרים, בהפועל תל אביב ציפו וקיוו לפתוח את העונה בצורה חיובית. המציאות: הפסד 1:0 למכבי חיפה והרבה מאוד סימני שאלה לקראת העתיד.
 
הקבוצה באדום כמעט לא סיכנה את השער של יריבתה, וסיימה משחק רביעי ברציפות (יחד עם גביע הטוטו) ללא שער זכות. אם לא די בכך, אז במחזור הבא - כבר בשבת הקרובה - מצפה להפועל תל אביב מפגש עם האלופה מבאר שבע.
 
 
גוטמן אמנם הצהיר לאחר המשחק כי לא יצרף שחקנים נוספים לסגל, אבל מאחורי הקלעים נעשים מאמצים לאתר חלוץ זר במטרה שזה ישפר את המחץ בהפועל. "הקבוצה זקוקה לחיזוק נוסף. רואים שחסר לגוטמן חלוץ. בנינו על דמארי את כל ההתקפה העונה, אבל הוא לא הגיע", אמר גורם במועדון.
 
אפרופו היובש בהתקפה, ארון שוינפלד כלל לא מורגש עד עתה ואינו מזכיר את היכולת של שלהי העונה שעברה. גוטמן כבר קיים שיחות אישיות עם החלוץ האמריקאי בניסיון להחזיר אותו לעניינים. כרגע, כאמור, להפועל ת"א אין ממש אלטרנטיבה לשוינפלד.
 
מעבר למצוקת השערים, בהפועל ת"א ביקרו גם את הביצועים של החלק האחורי במהלך שהוביל לשער של חיפה. "לא מובן איך הקפטן שלנו (ניקוליץ') אכל הטעיה כזו של מוגרבי וסובב את הגב כמו טירון", אמר גורם והוסיף: "היכן היו הבלמים והמגן השמאלי? קהת ופלט עמדו לבד על קו החמש. גוטמן טוען שהוא רגוע, ואכן הוא כבר עבר הכל בכדורגל, אבל בלי שערים לא ננצח את ב"ש וכדור שלג יתחיל להתגלגל".
 

גוטמן, ימצא פתרון? (ערן לוף)
 
בשבת תארח הפועל תל אביב את הפועל באר שבע באיצטדיון המושבה במסגרת המחזור השני של ליגת העל, שלושה מהשחקנים ייפגשו פעם נוספת ב-5 בספטמבר במסגרת מוקדמות מונדיאל 2018. נמניה ניקוליץ' ומרקו סימיץ' מנבחרת מונטנגרו יתמודדו מול אובידיו חובאן מרומניה.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ