תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טביב לא יוכל לנהל את בית"ר: אבחן את צעדיי

טביב לא יוכל לנהל את בית"ר: אבחן את צעדיי
איש העסקים יישאר הבעלים לכל דבר וגם יקבע כרגיל את התקציב. סאבו צפוי להצטרף
אלי טביב לא יוכל לנהל את בית"ר ירושלים בפועל במשך שלוש השנים הקרובות, כך קבעה הוועדה להעברת זכויות של ההתאחדות לכדורגל. ואולם, זה לא כל כך דרמטי כפי שזה נשמע.
 
טביב, אם תהיתם, ממש לא יוצא מבית"ר בפרט והכדורגל הישראלי בכלל. הסמכות לקבוע את המסגרת התקציבית של בית"ר תישאר בידיו, כלומר הוא יישאר הבעלים הבלעדי של המועדון. בתום שלוש השנים - תקופת צינון למעשה - יוכל איש העסקים לחזור לנהל בפועל. בינתיים, המנכ"ל משה דמאיו צפוי לנהל.
 
 
טביב, שרכש את בית"ר לפני 3 שנים, הורשע לפני כשנתיים בפציעה בנסיבות מחמירות של נער בן 17, השמדת ראייה ושיבוש הליכי משפט. בעקבות כך, נגזר עליו שישה חודשי עבודות שירות. שנה מאוחר יותר, ביוני 2015, הופחת עונשו לארבעה חודשי עבודות שירות.
 
שעות ספורות אחרי ההחלטה התקבלה התגובה של טביב. "קיבלתי בשעות הצהריים את החלטת הוועדה של ההתאחדות לכדורגל בקשר למעמדי והזכויות שלי כבעלי בית"ר ירושלים. הנושא עבר ליועצים המשפטיים שלי, הם לומדים את החומר ולאחר מכן נבחן את הצעדים העומדים לרשותנו", מסר הבעלים. 
 
טביב סיכם: "כרגע, אני נמצא עם הקבוצה בצרפת, וכל כולי נתון לקראת המשימה החשובה ביום חמישי מול סנט אטיין. במקביל, אני עמל על מנת להשלים את הסגל האיכותי והטוב ביותר עבור הצלחת הקבוצה לעונה הקרובה, אלו הדברים אשר מעסיקים אותי והם החשובים ביותר כרגע מבחינתי".
 

המנהל והמנהל בפועל. טביב ודמאיו (אודי ציטיאט)
 
בעניין אחר, בית"ר ירושלים, עם עומר אצילי על המטוס, יצאה לצרפת לקראת משחק הגומלין ביום חמישי מול סנט אטיין. הבעלים אלי טביב הוציא את הקבוצה יומיים לפני המפגש על מנת שהצוות והשחקנים יוכלו להתכונן בצורה אופטימלית.
 
אצילי, כאמור, עלה על הטיסה והוא צפוי לחזור להרכב של רן בן שמעון, זאת לאחר שהחמיץ את משחק הליגה הראשון מול מכבי פ"ת (2:2). אחרי הפסד 2:1 בטדי, בבית"ר מבינים כי ללא אצילי יהיה קשה הרבה יותר לחלץ תוצאה סבירה בצרפת.
 
מי שעדיין לא נמצא בבית"ר, אבל צפוי להצטרף בקרוב, זהו אריק סאבו. לאחר שיחה בין משה דמאיו למנכ"ל פאוק סלוניקי, חלה התקדמות במגעים ונראה כי כבר היום יושג סיכום סופי לגבי הגעתו של הקשר הסלובקי. סאבו צפוי להיות מושאל ולבית"ר תהיה אופציה לרכוש אותו ב-200 אלף יורו בקיץ 2017.
 

צפוי ללבוש צהוב-שחור. סאבו (gettyimages)
 
בחזרה להכנות לסנט אטיין. בן שמעון מנסה למצוא פתרונות לחולשה בהגנה. עוז ראלי מציג יכולת מצוינת בחלק ההתקפי, אך בפן ההגנתי הוא לוקה בחסר. בנוסף, דן מורי מתקשה לסיים משחק ללא טעות קריטית, מה שמעט מערער את מקומו כבלם השני לצידו של חסוס רואדה. 
 
מחפש פתרונות להגנה. בן שמעון (דני מרון)
 
לעומת שני אלה, מי שגורף מחמאות הוא מרסל הייסטר, שמאז שהגיע נראה מצוין. טביב כבר אמר למקורביו: "קצת ליטוש והוא יהיה המגן השמאלי הכי טוב בארץ". כזכור, טביב שילם על הייסטר כ-100 אלף יורו, והוא השחקן הזר הראשון עליו הוא משלם דמי העברה בבית"ר ירושלים.
 
עוד שחקן שגורר לא מעט ביקורת לאחרונה זהו קלאודמיר פריירה. הקשר, ממצטייני העונה שעברה, יוצא לא מעט פעמים לבלות ומספר אוהדים ציינו לא פעם כי ראו אותו עם משקה אלכוהולי. הברזילאי עלה מעט במשקל ואינו בכושר שאפיין אותו כשהגיע לארץ. למרות זאת, מבחינת בן שמעון הוא עדיף על דוד קלטינס וימשיך בהרכב.
 
קלאודמיר (משמאל), מה עובר עליו? (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ