פסילת טביב זו החלטה שמזלזלת בכולנו

פסילת טביב זו החלטה שמזלזלת בכולנו
בהתאחדות מדברים על מנהל תקין, אבל צוחקים עלינו ועל עצמם בגלוי
"אה, עושים ככה ואומרים ככה, יענו ישראבלוף"
(מתוך המערכון "אופסייד סטורי",  הגשש החיוור)
 
אתה קורא שההתאחדות לכדורגל החליטה לפסול את אלי טביב מלכהן כבעלים בפועל של בית"ר ירושלים, עוצר בפסקת הפתיחה ולא יודע אם לצחוק או לבכות. המוסד המסואב והרקוב הזה, שאפילו חברות של ניקוי אורוות יפחדו לגשת למכרז שיוציא, אם יוציא, יכול לפסול מישהו באיזו שהיא תואנה?
 
 
הנה לקט מנפלאות החברה מאבא הלל סילבר בחודש האחרון: מועדון גדול עובר בבקרה למרות שחלק מעובדיו לא מקבל תשלום; מועדונים אחרים עוברים רק ברגע האחרון; מועדון אחר מורד לליגה א' ואז חוזר כאילו כלום ללאומית; ומכבי תל אביב מארחת את הפועל כפר סבא בטדי כי עונש הרדיוס עדיין קיים. בדיוק כמו גם הגוף שקבע אותו – בית הדין המשמעתי, גוף שבית משפט אזרחי גיחך על חוקיו בפסק דין תקדימי לפני כמה חודשים.
 

אוהדי בית"ר, לא ירגישו בהבדל (דני מרון)
 
טביב לא ראוי בעיניהם כי הורשע בבית המשפט בנוגע לתקיפתו של אותו פרחח, "אוהד" הפועל תל אביב שהתפרץ לביתו וקיבל עונש של עבודות שירות. וואלה? ומה עם הבעלים בפועל של מ.ס. אשדוד, שאמור להיכנס לכלא על הרצת מניות? הוא כשיר? ומי בדיוק מנהל את הפועל אשקלון? ומי אם לא ההתאחדות הכשירה אחד בשם אלי שגב כבעלים ומכבי נתניה שילמה על כך בירידת ליגה? ומי עמד בצד על מוסדותיו "המפוארים" – בקרה, ועדת משמעת, מזכירות – כששחקני נתניה לא קיבלו משכורת כמעט שנה שלמה?
 
והנה גולת הכותרת: מה חדש בעניינם של 22 מיליוני השקלים שנעלמו מקופת ההתאחדות? יש כבר תשובות או מסקנות או שנמשיך לקרוא על חילופי האשמות עד שהעניין ימוסמס סופית?
 
ורגע, יו"ר ההתאחדות לכדורגל בכלל מבין בכדורגל? כמובן שלא, אבל בעסקונה עופר עיני אלוף האלופים ומתחבר באופן מושלם לשאר החברים לשולחן. ובשנים האחרונות יש להם המון זמן לבחוש ולרחוש, לשם כך הרי הם הקימו את המנהלת – כך יהיו מי שיעבדו ואצלם יבואו ללעוס בורקס ולא לעשות כלום.
 

טביב, יכול להרשות לעצמו לחייך (דני מרון)
 
אתה ממשיך לקרוא את הידיעה על טביב עד תומה ואז כבר הצחוק מתפרץ לו חופשי עם דמעות של בכי. הוא ימסור את זכויות הניהול, אבל יישאר הבעלים. הוא יקבע את המסגרת התקציבית וייתן את הערבויות, אבל לא יתערב בניהול השוטף של הקבוצה אותו ימסור למישהו מטעמו. זה לא מה שקורה בבית"ר כשטביב שוהה בחו"ל ומתקשר למנכ"ל משה דמאיו על כל פיפס? ברור שכן.
 
אז מה עשו פה חכמי ההתאחדות? כלום. ומה מפתיע בזה? כלום. רק אל תמכרו לנו את פירות המודרניזציה, אלה אותם צימוקים עבשים.
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
 • שקנדיה
  1
  קאליו
  2
  Live
 • FC Saburtalo
  1
  שריף
  3
  Live
 • ולטה
  1
  דודלאנז'
  1
  Live
 • טורסהאבן
  2
  הלסינקי
  2
  Live
 • הכוכב האדום
  2
  מריג'נפולה
  1
  Live
 • KF Feronikeli
  0
  דה ניו סיינטס
  1
  Live
 • בננטס יראבן
  0
  צ`וקאריצ`קי
  5
  Live
 • 0
  טאקאיי
  0
  Live
 • מלאדוסט
  0
  PFK CSKA Sofia
  0
  Live
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ