תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"הפסד מביש של סלטיק, זה נס שהיא באלופות"

רוג'רס נחלץ מהפחד |
בסקוטלנד לא ריחמו על הבויז למרות העפלה לאלופות. הקפטן בראון עקץ

הסקוטים הזיעו אתמול (שלישי) בנגב לא בגלל החום או הלחות אלא בעיקר מפחד. בשורה התחתונה סלטיק שבה לשלב הבתים של האלופות אחרי היעדרות של שנתיים וזאת למרות 2:0 אצל הפועל באר שבע ו-4:5 בסיכום.

 

ברנדן רוג'רס הודה: "אלה היו 90 הדקות הארוכות בקריירה שלי. באר שבע שיחקה נהדר ולא היה לה מה להפסיד. זה היה מאמץ אדיר עבורנו וזכינו בפרס. אני מאוד גאה עבור המועדון וזה צעד גדול עבורנו. אני מרוצה בשביל השחקנים אחרי שהם עברו הכנה מאוד ארוכה".

 

 

התקשורת הסקוטית לא ריחמה הבוקר. העיתון "דיילי רקורד" כתב: "הפסד מביש כמעט עלה לסלטיק בכרטיס לאלופות, אבל השערים שהבקיעה בפארקהד הצילו אותה". הכותרת הראשית של הספורט צעקה: "או, איזה בלהות". העיתון החליט להעניק ציונים גם להפועל באר שבע בזכות הניצחון וג'ון אוגו ואובידיו חובאן קיבלו 8, בן ביטון, אנטוני ווקאמה, שיר צדק ואופיר דוידזאדה קיבלו 7. לעומת זאת לשחקנים שלהם ציונים שלא עברו את ה-5 חוץ מסקוט סינקלייר שקיבל 6.

 

ניר ביטון שקיבל ציון 5 אמר: "כל הכבוד לבאר שבע, אף אחד לא האמין שהם יעשו את זה. אני משחק בשביל סלטיק, זה המועדון שאני מייצג ומקבל ממנו את השכר שלי ושם אני רוצה להצליח. זה מועדון שיש לי בו המון חברים, אבל כשאני עולה על הדשא זה לא מעניין אותי".

 

על שריקות הבוז שספג אמר: "משיכת זמן זה חלק מהמשחק. בסיטואציה שהייתה לא משכתי זמן, באמת נתפס לי השריר. כשאתה מייצג קבוצה שמשלמת לך את השכר לא מעניין אותך קבוצה ישראלית. כשאתה משחק באלופות אתה רוצה את הקבוצות הכי גדולות, נגיע מוכנים".

 


שחקני סלטיק, שוב בבמה הגדולה (דני מרון)

 

על העתיד בסלטיק: "זה לא מעניין אותי, אני לא מתעסק בזה. אני באחד המועדונים הגדולים בעולם. חתמתי ל-5 שנים. אם לא הייתי רוצה להישאר, לא הייתי חותם. אין מחשבות כאלה (על עזיבה)".

 

הקפטן סקוט בראון, עקץ את אוהדי באר שבע שהפיקו תפאורה בחסות ג'ון לנון והשיר המפורסם "אימג'יין". בראון ציין: "אתם יכולים להמשיך לחלום".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ