הסינים ישקיעו בהפועל ת"א מיליוני שקלים

הסינים ישקיעו בהפועל ת"א מיליוני שקלים
החברה שאמורה להיות שותפה בבניית האצטדיון בבת ים, במו"מ עם האדומים
ימים ספורים לפני סגירת חלון ההעברות ורגע לפני המשחק הביתי מול הפועל באר שבע, הפועל תל אביב מעוניינת לחזק את הקו הקדמי. האדומים שלא כבשו שער כבר ארבעה משחקים עושים מאמצים גדולים על מנת לצרף חלוץ זר.
 
המאמן אלי גוטמן העביר שם לבעלים אמיר כבירי כשגם בלם ישראלי עשוי להצטרף בתור גיבוי. בקבוצה עושים מאמצים גם למצוא קבוצות לדודו ביטון, ישראל זגורי, ליביו אנטל וקלאודיו בומבה, כששני הזרים הוצעו להפועל רעננה. 
 
 
מה שאמור לתרום להפועל ת"א הם המגעים עם חברת הבניה הסינית סי.אם.אי.סי, שאמורה להיות שותפה לבניית האצטדיון החדש בבת ים. כבירי ביקש מהחברה להיות הספונסרית של האדומים מתל אביב כשהסכום עשוי לעמוד על בין שבעה לעשרה מיליון שקלים לעונה.
 
המהלך נמצא בשלבי מו"מ וכפי שפורסם לראשונה בספורט1, הסינים רוצים להיות שותפים לניהול אם הפועל ת"א תעבור בסיום בניית האצטדיון והקומפלקס לשחק באצטדיון החדש שייבנה בבת ים. לאנשי סי.אם.אי.סי נודע שהאוהדים אינם מוכנים לעזוב את אצטדיון בלומפילד ודורשים בתום השיפוצים לשוב אליו, מה שעשוי לגרור בעיות.
 
יסכימו להגר לבת ים? (ניר קידר)
 
"לשלם 50 מיליון שקלים בתור ספונסר על מתחם שהפועל ת"א לא תשחק בו זה לא סביר", הודיע מקורב לקבוצה. "בסכום הזה כבר אפשר לקנות את הקבוצה. הסינים מבקשים לתמוך בשותף שלהם וכל סכום יעזור עכשיו להביא רכש נוסף".
 
לקראת המשחק נגד ב"ש הגביר גוטמן את האימונים ומתרכז במערך המקצועי נגד הקבוצה ההתקפית ביותר בארץ, על ידי תרגול משחק עומק מהיר ולא מסירות לרוחב המגרש. נראה כי אביחי ידין אמור לשוב להרכב שיהיה מעט הגנתי בפתיחה. 
תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ