תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

"זה היה צובט אם ב"ש הייתה עולה לאלופות"

יפגוש את ב\ש בליגה האירופית? |
דוידזאדה עבר לגנט ונפרד ב-103FM: "ארגיש צמרמורת אם ניפגש בליגה האירופית"

הניצחון 0:2 על סלטיק, היה האחרון של אופיר דוידזאדה בהפועל באר שבע. המגן ידע עוד לפני המשחק שזאת ההופעה האחרונה שלו לפני שיעזוב לגנט הבלגית. "המשחק האחרון היה מאוד מרגש", אמר דוידזאדה, "שמח שזה היה בטרנר שהוא הבית שלי. ניסיתי לעלות משוחרר ולתת את המשחק הכי טוב שלי וכמעט עשינו את הבלתי ייאמן".

 

"לא ניסיתי לשמור את עצמי או חששתי מפציעה", הודה בראיון לתכנית הספורט של FM103, "כל שחקן צריך לקחת סיכונים בחיים. הקבוצה הזאת עוד תעשה דברים טובים, יש לה את כל הפוטנציאל שבעולם. אין לי ספק שב"ש יכולה לקחת עוד אליפות, האופי של הקבוצה הזה מאוד חזק וראו את זה גם באירופה וגם במשחק אלוף האלופים. כרגע היא הקבוצה הכי טובה בארץ".

 

 

אם באר שבע הייתה מעפילה לליגת האלופות, אז דוידזאדה כמובן לא היה משתתף איתה במפעל היוקרתי, שכן המעבר לגנט כבר סוכם. "הייתי שמח אם היינו עולים לליגת האלופות, אבל הייתי מרגיש צביטה בלב", הודה המגן והוסיף: "אם ניפגש בשלב הבתים של הליגה האירופית, תהיה לי צמרמורת, זה באמת יהיה מטורף".

 

דוידזאדה. "רציתי לראות אם אני משתלב ברמות הגבוהות" (דני מרון)

 

"באר שבע תמיד תישאר לי בלב, אי אפשר למחוק 8 שנים מהחיים, אבל כרגע הראש שלי בגנט", הדגיש שחקן נבחרת ישראל. "לקחתי את צמד המשחקים מול סלטיק כסוג של אתגר, לראות אם אני יכול להשתלב ברמות האלה".

 

"עכשיו שעזבתי את המועדון נשאר רק אליניב ברדה כשחקן בית, אבל יש שחקנים צעירים מוכשרים שיכולים לעשות את הצעד הבא. ברק בכר נותן להם את הבמה ובשנתיים הקרובות נראה יותר שחקני בית בהרכב", הצהיר בבטחון.

 

דוידזאדה במיד הנבחרת. "יכולים לנצח את איטליה" (אודי צטיאט)

 

דוידזאדה סיפר כי לא נתקל בשום קשיים במהלך המשא ומתן: "לא הפעילו עליי לחצים להישאר, אלונה ברקת דיברה איתי ואיחלה לי הצלחה, הם כמובן אמרו שאם אני חוזר לישראל אז רק לב"ש, אבל נתנו לי את ברכת הדרך. החוויה הכי גדולה שלי? הזכיה באליפות. אני זוכר גם את התקופות הרעות, אז מבחינתי זה היה הרגע הכי גדול בקריירה".

 

דוידזאדה נשאל גם על הזימון הצפוי לנבחרת לקראת המשחק מול איטליה: "בכדורגל הכל יכול לקרות, גם לנצח את איטליה. יש לנו סגל מצוין ואני חושב שאלישע לוי יעשה הכל כדי להכין אותנו. הם נמצאים בתקופה מדהימה, אבל בכדורגל הכל אפשרי, רק צריך להאמין".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ