תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אלישע לוי לא זימן לנבחרת את דמארי, לויטה כן יהיה?

דמארי. אלישע לוי לא מחזיק ממנו |
גם גל אלברמן עשוי לחזור לסגל למשחק מול איטליה ב-5.9 בחיפה

אלישע לוי לא זימן את עומר דמארי לסגל נבחרת ישראל לקראת המשחק נגד איטליה במוקדמות המונדיאל. כך עולה מדבריו של מאמן ניו יורק רד בול, ג'סי מארץ' שנשאל לגבי זימון של שחקניו לנבחרות השונות. מארץ' התייחס גם לחלוץ הישראלי שלו ואמר: "דמארי לא זומן לנבחרת ישראל כך שככל שידוע לי הוא יעמוד לרשותנו".

 

הנבחרת תתכנס כבר ביום שני הקרוב בבית הנבחרות בשפיים ותחל בהכנה לקראת משחק מוקדמות גביע העולם 2018 מול איטליה, וישנה ציפייה רבה לראות את הסגל שיזמן המאמן הלאומי החדש אלישע לוי. המשחק ייתקיים בחמישי בספטמבר ב"סמי עופר". בהתאחדות לכדורגל מצפים שהאצטדיון יהיה מלא עד אפס מקום.

 

 

כבר ביום שלישי תערוך הנבחרת של אלישע הכנה ראשונה לקראת המפגש מול האזורי, כאשר אלישע לוי החליט לשוב לשוב ולקיים את המסורת של משחקי הכנה מול הנבחרת הצעירה, אותה מאמן החל מקיץ זה מרקו בלבול.

 

אלישע לוי יחסר בסגל את קשר וקפטן קלאב ברוז' ליאור רפאלוב שעבר ניתוח ומגן פרנקפורט הפצוע טאלב טוואטחה. נראה כי גם שני שחקני האלופה מאור מליקסון ואליניב ברדה הפצועים יחמיצו את פתיחת המשחקים.

 

מליקסון. לא צפוי להיות כשיר למפגש מול איטליה (דני מרון)

 

אלישע לוי ועוזריו עמיר תורג'מן ורפי כהן ערכו בחודש האחרון מעקבים אחרי שחקני ליגת העל וקיבלו דיווחים על היכולת של השחקנים המשחקים באירופה.

 

בין השמות החדשים אשר מועמדים לקבל זימון לסגל הרחב נמצאים שני שחקני מכבי חיפה, פיראס מוגרבי והשוער אוהד לויטה. כמו כן, אלישע לוי אינו מתכוון לערוך שינויים דרמטיים בהרכב ואם יוחלט בהסכמה על שובו מפרישה של גל אלברמן הוא יהיה מועמד להרכב הפותח.

 

שחקן נוסף שצפוי לקבל זימון ולהיות חלק משמעותי בנבחרת ואף לפתוח בהרכב הוא עומר אצילי מבית"ר ירושלים, שישתף פעולה בהתקפה עם טל בן חיים, ערן זהבי ותומר חמד. 

 

לויטה. יפתח בשער הנבחרת? (ערן לוף)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ