תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אצילי צפוי לפתוח על הספסל מול סנט אטיין

אצילי צפוי לפתוח על הספסל מול סנט אטיין
רן בן שמעון בישר לשחקני בית"ר על ההרכב 24 שעות לפני משחק הגומלין הערב

בית"ר ירושלים תעלה הערב למשחק הגומלין נגד סנט אטיין בידיעה שהיא חייבת לכבוש לפחות שני שערים בעקבות ההפסד 2:1 בטדי, אבל נראה שלפחות בשלב זה את המאמן רן בן שמעון זה לא מעניין והוא יעלה בהרכב הגנתי.

 

במהלך מפתיע הודיע בן שמעון לשחקניו על ההרכב הפותח עוד לפני שיצא לדרך האימון, במטרה שה-11 יהיו מוכנים מנטלית לקראת המפגש החשוב.

 

 

המאמן יפתח עם דוד קלטינס, קלאודמיר פריירה ודן איינבינדר בחוליית הקישור האחורי, כאשר ההפתעה הגדולה מגיעה בחלק הקדמי שם ישאיר המאמן את אצילי על הספסל למרות שהוא כשיר במאת האחוזים - אם כי שחקנים בבית"ר טוענים שאצילי נראה חד באימון ולא מן הנמנע שתתרחש הפתעה של הרגע האחרון.

 

קלטינס. יזכה לקרדיט במרכז הקישור (דני מרון)

 

דן מורי ועוז ראלי ימשיכו בהרכב על אף הביקורות על יכולתם בשבוע החולף, כשלצידם בהגנה חסוס רואדה ומרסל הייסטר. את ההרכב ישלימו בחלק הקדמי עידן ורד, לידור כהן ואיתי שכטר שפתחו את העונה מצוין.

 

שחקנים בקבוצה מודעים לחשיבות המשחק ובאפשרות לעשות היסטוריה עבור בית"ר ירושלים, אך שחקנים כמו בוריס קליימן ועומר אצילי מודעים לכך שסגל הנבחרת יתפרסם בסוף השבוע ומבינים כי הופעה טובה בצרפת תחזק את סיכוייהם להגיע לנבחרת ולשחק מול איטליה ה-5.9 בסמי עופר.

 

בן שמעון. הפתיע את השחקנים לפני האימון (אודי ציטיאט)

 

בעניין אחר, בקבוצה טוענים כי הגיעו לסיכום עם אריק סאבו וקבוצתו פאוק סלוניקי. הסלובקי אמור להגיע ארצה ביום ראשון ואז יחתום לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת, כאשר לבית"ר תהיה את האופציה לרכוש אותו בתום העונה הנוכחית תמורת כ-200 אלף יורו מהיוונים. בבית"ר מקווים כי הקשר, אותו מייצג עו"ד שחר גרינברג, אכן יגיע ובכך ישימו את הסאגה המתישה הזו מאחוריהם. 

 

במועדון מספרים על אווירה מצויינת בין השחקנים ואנשי הקבוצה בצרפת, שם חגגו במועדון את יום הולדתו של איש המשק הוותיק מאיר הרוש שנחשב לאחד האנשים האהובים בבית וגן.

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ