תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

דיווחים: מכבי ת"א הציעה 4 מיליון יורו על ניקוליץ'

בדרך לישראל? ניקוליץ' |
החלוץ מבוקש גם באנגליה, אך מעדיף להישאר בלגיה בשל עלייתה לאלופות
ג'ורדי קרויף, המנהל הספורטיבי של מכבי תל אביב, הודה כי הגיע לסיכום עם שני שחקנים זרים, אבל הדגיש כי הם יצטרפו רק במידה שהצהובים יעלו לשלב הבתים של הליגה האירופית. כעת, גם בפולין מדווחים כי סגנית האלופה הישראלית כבר הגישה הצעה רשמית לחלוץ לגיה ורשה.
 
לפי הידיעה, מכבי ת"א מעוניינת בשירותיו של נמניה ניקוליץ', חלוצה בן ה-28 של נבחרת הונגריה, וכבר הגישה הצעה בסך 4 מיליון יורו. יחד עם זאת, עיתונאי הונגרי טוען כי גם האל מהפרמייר-ליג רוצה את הסקורר, אבל ניקוליץ' עצמו בכלל מעדיף להישאר בלגיה ורשה לאחר שזו העפילה לשלב הבתים של ליגת האלופות.
 
 
מאמנה של לגיה ורשה, בסניק האסי האלבני, הודה כי המועדון קיבל מספר הצעות בעבור נמניה ניקוליץ', ביניהן זו של מכבי תל אביב. אלופת פולין העפילה לאחרונה לשלב הבתים של ליגת האלופות, לראשונה בתולדותיה, ועשתה זאת לא מעט בזכות ניקוליץ'. על כן, ייתכן כי לגיה תערים קשיים בנוגע למכירתו למועדון כזה או אחר.
 
ניקוליץ' כבש לא פחות מ-28 שערי ליגה בעונה החולפת, מספרים שסייעו ללגיה ורשה לזכות באליפות. בעבר שיחק בווידאוטון אצל פאולו סוזה, מאמן מכבי תל אביב לשעבר. במדי הנבחרת ההונגרית ערך 20 הופעות וכבש שלושה שערים.
 

קרויף, מצא חיזוק? (עדי אבישי)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ