סימון כץ: "יש ירידה של המותג 'הפועל ת"א'"

סימון כץ: "יש ירידה של המותג 'הפועל ת"א'"
אחד מבעלי האדומים, מבהיר: "לא ניתן להתפרע כלכלית וללכת לפירוק"

הפועל תל אביב פתחה את העונה בצליעה. הקבוצה האדומה גמגמה נגד מכבי חיפה בהמשך ישיר לעונות האחרונות שהיו על סף הקטסטרופה. סימון כץ, שמחזיק בחלק מהבעלות על הקבוצה, החליט לשבור שתיקה תקשורתית ולהתייחס להשקעה, למותג ולשאיפות לעתיד.


אתה מאוכזב מפתיחת העונה?


"אני מאוכזב מההפסד בחיפה ומקווה שיהיה יותר טוב בהמשך ושהעונה הקודמת לא תחזור. התחזקנו בעמדות הזרים ויש לנו מאמן טוב. יש על מי לסמוך שנהיה בפלייאוף העליון, ואז כשנהיה בפלייאוף ננסה להיאבק על מקום באירופה".


מה אתה אומר על ההתנהלות של אמיר כבירי?


"התקציב השנה יהיה כמעט כמו התקציב של השנה שעברה והוא יצטרך להשקיע את אותו סכום. כל עוד הוא יעמוד בהתחייבויות שלקח על עצמו, הוא יעשה עבודה טובה. בשנה שעברה זה הלך פחות טוב כי היו איחורים בתשלומים של עובדי המועדון, השנה אני מאמין שזה לא יקרה".


עובדים שאמורים לקבל 7,000 שקל לא קיבלו משכורת. 


"זה לא בסדר ואסור שיקרה. אני מאמין שהשנה זה לא יקרה ושיפור בעניין הזה יותר חשוב מהנושא המקצועי כי זה מציק מאוד כשזה קורה. לי זה מציק מאוד".הקהל האדום. פחות מנויים (עדי אבישי)


הבעיות הכלכליות לא חדשות. מה עושים?


"יש את אמיר כבירי שלקח על עצמו את זכויות הניהול ואני מקווה ומאמין שהוא יעמוד בהתחייבויות. האופציה האחרת היא ללכת לפירוק, שמזה אפשר רק להפסיד ואין בזה שום דבר חיובי".


המותג של הפועל ת״א נפגע בשנים האחרונות?


"בוודאי שאם יש שנים רבות של בעיות כלכליות ואי הצלחה במגרש, אז יש ירידה בערך של המותג. מצד שני, אני מאמין שלפנינו שנים טובות יותר. השנה יש ירידה של שלושים אחוז ברכישת המנויים, אבל זה גם בגלל שאנחנו לא משחקים בבלומפילד וגם בגלל אכזבה מהשנה שעברה".


יש לך פתרון לסיטואציה שבה הפועל נמצאת?


"התקציב צריך להיות שפוי. כל בעלי הבית בכדורגל הישראלי מביאים כסף מהבית, אי אפשר להתפרע כלכלית ואז לשים את הקבוצה בפירוק. עם כל המחירים המטורפים צריך לדעת להתנהל נכון".


מילה על גוטמן? היית מבסוט שהוא חזר?


"בהחלט, הוא בין המאמנים הטובים ביותר שיש אצלנו ואני מאמין שהוא יוביל אותנו קדימה. הוא יסודי מאוד. בשנה שעברה כשהוא הגיע הוא הביא שחקני חיזוק שהצליחו להשאיר אותנו בליגה, ואני מאמין שהשנה נעשה עוד כמה צעדים קדימה. הגרלת המשחקים של פתיחת העונה לא נוחה, אבל אחר כך זה יירגע".

תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ