תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

כלום לא השתנה: 0:6 מוחץ לבאיירן על ברמן

כלום לא השתנה: 0:6 מוחץ לבאיירן על ברמן
לבנדובסקי עם שלושער, אלונסו, לאם וריברי הבהירו שהבווארים עדיין כאן
עידן קרלו אנצ'לוטי בבאיירן מינכן יצא לדרך בבונדסליגה עם ניצחון פתיחת עונה ענק ומוחץ 0:6 על ורדר ברמן שהבהיר לכל קבוצות הליגה כבר במחזור הפתיחה - גווארדיולה אולי עזב, אבל באיירן כאן כדי לעשות היסטוריה.
 
אלופת הרבע השנים האחרונות אירחה את ברמן כחלק מהמסורת שהאלופה פותחת בביתה את העונה, והיא מקווה לרשום אליפות חמישית אחרי ששברה את השיא בעונה שעברה. כמו שזה נראה הערב, הם ידהרו לשם.
 
 
באיירן מינכן לא שינתה את פניה יותר מדי ולמעשה בהרכב הפותח של אנצ'לוטי במחזור הפתיחה בליגה היה שחקן אחד בלבד שהגיע הקיץ - הבלם מאטס הומלס שעבר מדורטמונד.
 
רנאטו סאנצ'ס הצעיר שנרכש מבנפיקה עוד לפני שכיכב עם פורטוגל ביורו בדרך לזכיה, צפה במשחק מהספסל לאחר שהתאושש מפציעה ובחגיגת השערים התכבדו רוברט לבנדובסקי שכבש שלושער שני תוך שבוע כולל הגביע, צ'אבי אלונסו שכבש את השער הראשון של העונה והוסיפו פיליפ לאם ופרנק ריברי.
 
טקס פתיחה מרשים לפני שריקת הפתיחה (gettyimages)
 
מהלך המשחק

כבר בדקה התשיעית כבשה באיירן את שערה הראשון העונה. צ'אבי אלונסו ירה מ-25 מטרים כדור אדיר מהאוויר פנימה. חלפו רק ארבע דקות ובדקה ה-13 כבר 0:2. לבנדובסקי קיבל כדוק עומק באגף השמאלי, דהר לרחבה ובעט אלכסונית משמאל לימין, לרשת.

 

לבנדובסקי חוגג את שערו הנהדר (gettyimages)

 

42 שניות מפתיחת המחצית השנייה כבר 0:3 לבאיירן מינכן: מולר שלח כדור ענק את לבנדובסקי שמשישה מטרים ירה לרשת. בדקה ה-66 0:4 לבאיירן מינכן, הפעם שער נהדר של פיליפ לאם מתוך הרחבה ופנימה. דקה 73, 0:5 לבאיירן. מולר מסר מצוין לריברי שמנקודת 11 המטרים בעט לרשת.

 

בדקה ה-77 0:6, אחרי פנדל לזכות באיירן מינכן. לבנדובסקי הניח את הכדור על הנקודה הלבנה, כבש והשלים שלושער פרטי במשחק הפתיחה של העונה.

 

לבנדובסקי עם שלושער שני השבוע. עסקים כרגיל (Gettyimages)

 

הרכבים

באיירן מינכן: מנואל נוייר, דויד אלאבה (חואן ברנאט 78), מאטס הומלס, חאבי מרטינס, פיליפ לאם (ראפיניה 74), ארתורו וידאל, צ'אבי אלונסו (ג'ושוע קימיך 64), טיאגו אלקנטרה, תומאס מולר, פרנק ריברי, רוברט לבנדובסקי.

 

ורדר ברמן: פליקס וידוואלד, לוקה קאלדירולה, פאלו דיאנה, לודוביק סאנה, תאודור גברה סלאסי, רוברט באוואר, קלמנס פריץ, סאמבו יטאבארה, פלוריאן גריליץ' (מקסימילאן אגסטיין 74), פין ברטלס (לנהארט תאי 88), ארון יוהאנסון (יאנק שטרנברג 64).

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ