תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות
רחבה

"אלרואי מתנהל בדרך סחטנית". שיר אלמליח עדיין לא גרושה

לא נעים | צילום: אינסטגרם
חודשים לאחר שנודע כי הדוגמנית והכדורגלן לשעבר נפרדו, אלמליח וכהן עדיין לא הגיעו למדרגות הרבנות. הסיבה? היא רוצה לחתוך, הוא כנראה פחות וגם: מה היא מחפשת בגבר ואיזה הודעה מטרידה היא קיבלה? שיר פותחת את הלב
האמנתם שאחרי הפרידה של שיר אלמליח מבעלה, אלרואי כהן, הדוגמנית תשנה את הסטטוס ל"רווקה לוהטת" במהירות הבזק? אז זהו, שלא. חודשים ארוכים מאז שהליידי והכדורגלן לשעבר נפרדו, בתום עשור ארוך של זוגיות, אך השניים עדיין לא מצאו את עצמם רוקדים (בנפרד!) על מדרגות הרבנות. כעת, הסיבה האמיתית לכך שהתהליך לא הושלם נחשפת.
 
 

הסתבכתי בצילומים עם הביקיני...@SessMe.app @izsak

A video posted by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on

 
למרבה הצער, כשזה מגיע לגירושים של בני זוג ללא ילדים או נכסים רבים משותפים, הפרידה נעשית באופן מהיר יחסית והופכת לרשמית במהרה. עם זאת, במקרה של כהן ואלמליח העניינים הסתבכו, כיוון שהדוגמנית בנתה לעצמה קריירה בינלאומית עמוסה בעידודו ותמיכתו של בעלה בנפרד, שבמהלך השנים המשותפת יחד הפך למנהלה האישי, זאת עד לפרידתם.
 
 
מקורביה של הדוגמנית הלוהטת מגלים כי פניה לשלום, כך שכוונתה לסיים את הנישואים במהרה ולהתקדם - אך כהן מצדו מקשה על ההליך שנעשה איטי ומסורבל. על פי יודעי דבר, הדוגמנית מעוניינת לזרז את ההליכים לכן העבירה לא מעט הצעות לפשרה כספית עם כהן, מהן בחר להתעלם או לפסול על הסף.  למרות התקופה הלא פשוטה שחווה אלמליח בהליך המשפטי מול בית הדין הרבני אותו היא מנהלת, כפרזנטורית חברת "אקספוז", שיר הגיעה לבחור חזיות לפני ימים ספורים באחד מסניפי הרשת - זאת כשחיוך גדול על פניה.
 
 

TOGO here we go  @togoshoes_il @izsak. @guytako @reuvencohen

A photo posted by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on

 
עורכות הדין לורי גייזלר וכוכי וייסמן, המייצגות את אלמליח, מסרו בתגובה: "ראשית אנו מצרות על כך שמר כהן מחליט לנהל מאבקים משפטיים באמצעי התקשורת. מרשתנו שומרת לעצמה את הזכות לנהל את ענייניה המשפטיים תוך פנייה לערכאות המשפטיות אשר כידוע חל עליהם חיסיון. יחד עם זאת ולגופן של הטענות, אין למר אלרואי להלין אלא על עצמו וזאת בשל העובדה כי בטרם ננקטו הליכים משפטיים כנגדו נעשו אין ספור ניסיונות מצד מרשתנו להגיע לידי הסכמות בנועם, למצער בוחר מר כהן להתנהל בדרך סחטנית, אשר אינה מכבדת ואינה ראויה בלשון המעטה. עוד יובהר כי אין בכוונת מרשתנו להיכנע לכל סחיטה ובכוונתה למצות עם מר כהן את הדין".
 
בתוך כך, אתם בטח תוהים איך נראים החיים של שיר אלמליח בשנה האחרונה? מצד אחד, היא נבחרה לככב על שלל שערי מגזינים, לזכות בתואר הנחשק “האישה הישראלית הסקסית ביותר לשנת 2015" ואף להיבחר לייצג את הפנים היפות של ישראל בפרויקט מיוחד של משרד החוץ לרגל חגיגות יום ההולדת ה-68 של מדינת ישראל. אך מצד שני, אלמליח חוותה פרידה מבן זוגה אלרואי כהן והתמודדה עם מחלתה הקשה של אמה. בראיון לתוכנית "אנשים" בערוץ 2, סיפרה הדוגמנית על הליך הגירושין שעדיין לא נגמר, על מחיקת התמונות שלה ושל כהן מחשבונות הפייסבוק והאינסטגרם שלה, ואפילו זרקה טיפ למחזרים פוטנציאליים. 
 
 
"לקח לי זמן לקום וללכת"
 
"אנשים חשבו שהכל טוב והכל ורוד", סיפרה אלמליח, "אבל אצלי לא היה טוב ולא היה ורוד. עברתי דברים לא קלים וקשים ואני באמת משתדלת לאסוף את עצמי ולהמשיך הלאה. עד שהגעתי להחלטה הזאת, שאמרתי לעצמי שאני קמה והולכת, לקח לי הרבה מאוד זמן". עם תהליך הגירושין, הסכסוך בין בני הזוג עבר גם למחוזות העסקיים, כיוון שכהן שימש גם כמנהלה העסקי. ועכשיו, לטענת אלמליח, מתנהל בן זוגה לשעבר בסחטנות. 
 
הדוגמנית התייחסה גם לעתיד וסיפרה כי כסף זה לא מה שמעניין אותה בבן זוג, ואף חשפה כי אחרי הגירושין היה מחזר ששלח לה מתנות לביתה במטרה לקנות את ליבה, אך היא בתגובה שלחה את המתנות אליו חזרה. "גבר ששולח לי הודעות וכותב 'לי יש לי כסף ואני ככה וככה' זה פתטי בעיני. אני לא אוהבת שקונים לי דברים, בטח לא על ההתחלה, אני אוהבת להכיר את הבנאדם. כשמישהו מנסה לקנות, אני ישר אומרת 'טוב, הוא פחות מעניין'. 
 
כסף ממש לא קונה אותה. אלמליח
רווקה נחשקת. "כשאחפש, ארצה איש טוב ונאמן"
 
אלמליח הסבירה שכשהיא תחפש בן זוג, היא תתרכז בדברים פחות חומריים: "כשאחפש, כמובן שארצה מישהו שיהיה קודם כל איש טוב, עם שאיפות, נאמן, מכיל. הכסף והשטויות מסביב פחות מעניינים אותי".
 
כזכור, אלמליח וכהן הכירו עוד בימי התיכון שלהם בעיר קצרין. אחרי שבע שנים של מערכת יחסים הדוקה השניים החליטו שהם הופכים לבעל ואישה - תוך שהקריירה של אלמליח, הדוגמנית העולה, מזנקת לשיאים חדשים. כמעט שנתיים וחצי של נישואים הגיעו לסיומם לפני כמה חודשים, כשבערב ליל הסדר עזבה את דירתם המשותפת.
 
 

@exp0ze 

A photo posted by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on

 

 

A photo posted by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on

 

A photo posted by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on

 

 

A photo posted by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on

 

Shooting day for @exp0ze 

A photo posted by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on

 

Have a wonderful day everyone  #חזרהלשגרה  @exp0ze

A photo posted by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on

 

 

A photo posted by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on

 

 @exp0ze

A photo posted by Shir Elmaliach (@shirelmaliach) on

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ