תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מולנסטיין על ורמוט: "בחרתי במי שטוב"

מולנסטיין על ורמוט: "בחרתי במי שטוב"
מאמן מכבי חיפה לא מחכה לקשר: "שואפים לאליפות, לא אמרתי שנזכה"

לאחר הניצחון במחזור הראשון על הפועל תל אביב, חזרה מכבי חיפה לקרקע עם הפסד 1:0 מאכזב מול בני סכנין, כשברקע ההצהרה של המאמן רנה מולנסטיין על כך שהם רצים לאליפות. "אמרתי שמועדון כמו מכבי חיפה צריך לשאוף לזכות באליפות. לא אמרתי שנזכה. זה שני דברים שונים לחלוטין", הבהיר המאמן בסיום.

 

"שבוע שעבר ניצחנו והיום לא, זה ההבדל בין המשחקים" המשיך מולנסטיין. "שיחקנו טוב, רק קבוצה אחת שיחקה כדורגל וכולם ראו את זה. הם היו 11 שחקנים מאחורי הכדור. לא הגיעו לנו להפסיד, פסלו לנו גול, חבל, אבל זה הכדורגל. ידענו שמצפה לנו משחק קשה במגרש לא קל מול הקבוצה הגנתית. השחקנים שלי נתנו הכל".

 

 

המאמן גם התייחס גם לאי הכללתו של גילי ורמוט בגל, שבוע שני ברציפות: "יש לנו שחקים טובים מאוד. בחרתי את השחקנים הכי טובים לדעתי. לצערי הפעם לא ניצחנו".

 

קהת. "בכדורגל יש טעויות" (ערן לוף)

 

"בכדורגל יש טעויות, השער נפסל לא בצדק", טען בסיום קשר מכבי חיפה רועי קהת. "שלטנו במשחק, לא הגענו למספיק מצבים מסוכנים. אנחנו נעבוד על זה ובעתיד נדע לנצל את השליטה שלנו במגרש. לא הייתה ירידת מתח. באנו מוכנים. רצינו לנצח, אך הדברים פחות הלכו לנו". על הקהל: "אנחנו מעריכים אותם. זה לא מובן מאליו. זה מעודד אותנו שהם מריעים לנו גם לאחר הפסד. זה נותן כוח".

 

"אני לא מופתע שניצחנו את מכבי חיפה", אמר ז'אורז'יניו, כובש שער הניצחון של סכנין. "עשינו את העבודה בבית. יש לנו קבוצה טובה. מכבי חיפה חזקה, אבל בבית אנחנו צריכים לנצח. אני חייב להבקיע ואני שמח שאני עושה את זה". על עתידו הוסיף: "הראש שלי בסכנין. אם יקרה משהו בעתיד, אנחנו נצטרך לחכות ולראות. בינתיים כולם מדברים".

 

ז'אורז'יניו. "הראש בסכנין" (ערן לוף)

 

"אני חושב שאנחנו מאוד קצרים מבחינת סגל. היו לנו 17 שחקנים, אפילו לא 18", התלונן יוסי אבוקסיס. "כל מי שהיה על הספסל מלבד אבידור הגיע מהנוער. השחקנים נתנו את הנשמה, לא כולם בכושר, עשינו משחק הגנה מושלם. בשנה שעברה עשינו נס. המטרה לא הייתה פלייאוף עליון. השנה יהיה הרבה יותר קשה. כל הקבוצות הגדולות התחזקו. אני לא אוהב לעשות חשבונות ומטרות. אני מתרכז במשחק הבא".

 

"היינו יכולים לנצח גם בשבוע שעבר, אבל ארבע נקודות משני משחקים זה מצוין", המשיך מאמן סכנין. "יש לנו הגרלה מאוד קשה. ההישג של השחקנים עצום, חלק משחקני ההרכב לא היו כשירים במאה אחוז. אני מעריך את זה. הם נתנו מאמץ אדיר. מכבי חיפה קבוצה גדולה, אבל אמרתי להם לפני המשחק שאם נבוא מוכנים ונצופף יהיה בסדר".

 

על ז'אורז'יניו אמר אבוקסיס: "לקחו את פיראס (מוגרבי), לקחו את (שלומי) אזולאי. רציתם שייקחו גם אותו? התרומה שלו משמעותית. אני שמח שהוא פתח את העונה בצורה הזו. הוא עובד נהדר מבחינה טקטית. זה חשוב. אנחנו מדברים על זה הרבה. הוא פתח את העונה נהדר".

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ