תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

אצילי הצטרף. חמס: ציפיתי שהסגל יהיה שלם עד עכשיו

אצילי הצטרף. חמס: ציפיתי שהסגל יהיה שלם עד עכשיו
מאמן גרנאדה דיבר על הרכש: "במצב הנוכחי אנחנו בפיגור, מבחינתי זו בעיה"
הבניה מחדש קיבלה גם טוויסט ישראלי, אבל לא כולם בגרנאדה מרוצים. יומיים אחרי שגם עומר אצילי סגר בקבוצת מדרום ספרד, המאמן פאקו חמס פתח פה ולא חשש למתוח ביקורת על ההתנהלות של ראשי המועדון בו הוא עובד. 
 
"ציפיתי שבשלב הזה הסגל כבר יהיה סגור ושלם", עקץ פאקו חמס, שהיה אחד המועמדים המובילים לאימון נבחרת ספרד בעקבות עזיבתו של ויסנטה דל בוסקה. "מבחינתי המצב הזה הוא בעיה. נכון לעכשיו אנחנו בפיגור לעומת היריבות". 
 
 
"סאמפר ופריירה נראים טוב, כי הם הגיעו אחרי שהתאמנו יחד עם הקבוצות שלהם", הסביר המאמן בנוגע לשחקני הרכש האחרים שלו. "אם אצטרך להשתמש בהם, אפילו משריקת הפתיחה, אעשה זאת. אבל אני לא בטוח שהם מסוגלים להחזיק משחק שלם. יכול להיות שנשמור מישהו בצד וככה יהיה לנו מישהו מוכן למקרה שמשהו ישתבש". 
 

פאקו חמס, לא מרוצה מההתארגנות (gettyimages)
 
לקראת המפגש במחזור המחזור השני הבהיר חמס: "אצל לאס פלמאס הסגל סגור כבר שבועיים. למאמן שלהם יש שני שחקנים על כל עמדה ואנחנו לא במצב הזה. ננסה לגרום לכך שזו לא תהיה מגרעה משמעותית, כמאמן אני מאוד לא אוהב את המצב הזה". 
 
עומר אצילי, שעל הצטרפותו לגרנאדה פורסם לראשונה כאן באתר ספורט1, הגיע כבר בשבת בבוקר למתחם האימונים של המועדון וראה את חבריו החדשים מתכוננים לקראת המחזור הקרוב. החבורה של פאקו חמס פתחה את העונה ב-1:1 עם ויאריאל.
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ