תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

לילה ראשון בלי אצילי: בית"ר תפגוש את ק"ש

לילה ראשון בלי אצילי: בית"ר תפגוש את ק"ש
ללא הכוכב, בנש וכחילה צפויים לקבל קרדיט ב-11(20:00 בספורט1)

בית"ר ירושלים תפגוש ב-20:00 (ישיר בספורט1HD) את עירוני קריית שמונה באצטדיון טדי לאחר חמישה משחקים ללא ניצחון. זה יהיה גם המשחק הראשון של הקבוצה ללא עומר אצילי, שכבר סיכם את תנאיו בגרנאדה, אך טרם חתם על חוזה רשמי.

 

במועדון קיבלו בהפתעה גמורה את עזיבתו של אצילי במהלך סוף השבוע הכינו פנייה לבית המשפט, על מנת שיוציא צו מניעה להעברה אך לאור העובדה שהסכימו מראש לכל החלטה של הבורר, ככל הנראה הקבוצה לא תוכל לעמוד בדרכו של הקשר. בנוסף, יש לציין כי הספרדים התחייבו להעביר את הסכום לחשבון הבנק של בית"ר.

 

 

בקרב שחקני הקבוצה היו תחושות מעורבות: "יהיה לנו קשה מאוד בלי עומר", אמר אחד השחקנים, "אבל אין ספק שמגיע לו להגיע לרמות האלה". במקביל, אלי טביב מנסה לאתר חלוץ שימלא את מקומו של קשר הנבחרת, אך בשל הלו"ז הצפוף קשה לראות כיצד הבעלים יצליח לעמוד במשימה".

 


טביב. ינסה להביא מחליף לאצילי (דני מרון)

 

בתוך כך, בקבוצה ממשיכים במאמצים לסגור את הסגל לקראת תום מועד ההעברות בליגה. אריק סאבו שנחת במהלך הלילה, צפוי לחתום בקבוצה ולהצטרף כבר בהמשך השבוע לאימונים. הקשר הסלובקי אמור לתפוס את משבצת ההרכב לצד דן איינבינדר וקלאודמיר פריירה, מה שיגרור פיחות נוסף במעמדו של דוד קלטינס.

 

בנוסף, טביב ממתין להחלטת מכבי חיפה בעניין גילי ורמוט, כאשר כפי שפורסם לראשונה בספורט1, כאשר במידה וישוחרר יכניס בעל הבית את היד לכיס כדי לצרפו לבית"ר ירושלים ויציע לו חוזה לשנתיים.

 

סאבו. יפריע להתקדמות של קלטינס? (gettyimages)

 

רן בן שמעון מודה לבעיה בהגנה ולקראת המשחק מול קרית שמונה תרגל בהרכב את טל בנש וטל כחילה על חשבונם של עוז ראלי ודן מורי. בנש נראה כמועמד ודאי להרכב לאור היכולת שהוא מציג באימונים מתחילת העונה, אך ספק אם המאמן יבחר לפתוח עם כחילה על חשבונו של מורי – אחד השחקנים המרכזיים במערך שלו.

 

במקביל לחוליית ההגנה, תורגלו באימון שני שינויים נוספים כאשר יוהאן אודל תורגל על חשבונו של אצילי והוא צפוי לערוך בכורה בהרכב. שינוי מפתיע יותר היה בעמדת החלוץ, שם תורגל  שמעון אבוחצירה על חשבונו של איתי שכטר. עם זאת, בדומה למורי, קשה לראות את בן שמעון מוותר על החלוץ הבכיר שלו.

 

בקבוצה היו שמחים מאוד מהזימון של איינבינדר לנבחרת, שכן הקשר מציג תקופה ארוכה יכולת מציינת, אך עד כה לא קיבל את הזימון המיוחל. "אין ספק שדן ראוי לזה. נקווה שבשבילו זו רק ההתחלה", אמרו בקבוצה.

 


אייבינדר. מרוצים מהזימון לנבחרת (דני מרון)

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ