תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

מקל: "אנחנו חזקים, רוצים להחזיר את האליפות"

מקל רעב להישגים | צילום: עדי אבישי
מכבי ת"א יוצאת לדרך חדשה, ארז אדלשטיין שב מהנבחרת והצטרף לאימונים
לאחר העונה הנוראית שחוותה, מכבי תל אביב שואפת לצאת לדרך חדשה. הצהובים פתחו את האימונים כבר בשבוע שעבר, אבל הערב (19:00) הם יעשו זאת לראשונה תחת המאמן החדש ארז אדלשטיין.
 
"אני מאוד אוהב ומעריך את ארז, כמאמן וכבנאדם. אני בטוח שהוא יוביל אותנו למקומות טובים. אנחנו בידיים טובות", אמר גל מקל בראיון לאתר הרשמי. "אני מאמין שנשחק מאוד מהר ונרוץ. ארז אוהב את השיטה הזו, הוא אוהב גם שכולם נוגעים בכדור וזזים בלעדיו. ראו את זה בנבחרת. אני מאוד אוהב את השיטה הזו ומקווה שזה ייטמע בכולם". 
 
 
מלבד המאמן החדש, מכבי ת"א צירפה לא פחות משבעה שחקנים חדשים על מנת להתחרות ביורוליג ובזירה המקומית מול הפועל ירושלים, ועדיין מחפשת להתחזק. "ההנהלה עשתה מאמצים גדולים. היא פתחה את הכיס והחתימה שחקנים מוכחים בהרבה כסף, אבל מהניסיון שלי, העבודה האמיתית היא על הדבק והחיבור", הודיע מקל.
 
הגארד המשיך: "אנחנו רק בתחילת הדרך. הכישרון שם אבל צריך לעבוד קשה כדי להגיע לרמה ולמקומות שאנו מכוונים אליהם. התקפית, אנחנו מאוד כישרוניים. יש כלים ועומק גדול בעמדות הגארדים. אני חושב שדווקא הדגש שלנו יצטרך להיות בקטע הגנתי. אם נתחבר ונהיה קבוצה הגנה טובה, זה יהפוך את החיים ליותר קלים".
 

אדלשטיין עם וויצ'יץ': "יוביל אותנו למקומות טובים" (האתר הרשמי של מכבי ת"א)
 
מקל הגיע לצהובים רק באמצע העונה שעברה והתואר היחידי בו זכה הוא גביע המדינה: "המטרה הייתה לקחת אליפות ולא עשינו את זה. זה יושב בבטן ונותן אקסטרה מוטיבציה לעונה הזו. אנחנו רוצים להחזיר את האליפות ולפחות על הנייר, יש קבוצה חזקה. גם היורוליג עובר לשיטה חדשה מאוד מסקרנת ומעניינת, כך שיש באמת התרגשות. אני מאוד מאוד רעב".
 
מקל עבר העונה לסיפרה 9 שליוותה אותו בעבר והייתה מזוהה עם מיקי ברקוביץ': "זה אולי המספר הכי מזוהה עם שחקן מסוים במכבי ת"א לאורך השנים, וזה גם מספר שמלווה אותי לאורך כל הקריירה. הוא האיר לי פנים, לקחתי תארים איתו גם מול מכבי. עכשיו אני מקווה שהתארים יגיעו בצד הנכון".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ