תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בן שמעון: "גנבו לנו את זה מתחת לאף, ניקח אחריות"

בן שמעון: "גנבו לנו את זה מתחת לאף, ניקח אחריות"
מאמן בית"ר: "נבדל זה חלק מהחיים". איוניר: "לשמוח או להצטער? לא יודע"
בית"ר ירושלים נקלעה לפיגור משער עצמי, חזרה עם שני שערים מהירים בעומק תוספת הזמן ואז ספגה מנבדל וסיימה ב-2:2 מופרע את המשחק הביתי מול קרית שמונה. רגשות מעורבים. זה אפילו לא מתחיל לתאר את מה שעבר על המאמנים והשחקנים. 
 
 
"את מה שאנחנו משיגים, אנחנו יורקים דם. מה שנלקח, נלקח בקלילות", הגיב בסיום מאמן בית"ר רן בן שמעון. "אנחנו יושבים על הספסל וגונבים לנו את זה מתחת לאף. אם היה נבדל כשהיינו כולנו יורדים אחורה ועושים מה שצריך, הייתי מסתכל על השופטים. אנחנו צריכים לקחת אחריות, נבדל זה חלק מהחיים". 
 
"היה פה סוג של כתישה, אני מאוד גאה בשחקנים על מה שהם עשו", החמיא בן שמעון לחניכיו. "אנחנו נותנים בכל משחק 2-3 גולים, אבל מצד שני גם מקבלים. מה שעשינו פה היום זו חזרה על ידי לב גדול ואיבוד נקודות של נאיביות. יש לי קבוצה יוצאת מן הכלל". על עומר אצילי אמר המאמן: "שיהיה לו בהצלחה, הוא עשה דברים יפים בבית"ר".
 

קשה להתרומם מזה (דני מרון)
 
"עשינו משחק מצוין, שלטנו ברוב הדקות והגענו למצבים", הוסיף שמעון אבוחצירה. "הפכנו את התוצאה, חבל על הגול האחרון. אלה 3 נקודות מאוד יקרות כדי לפתוח את העונה כמו שצריך, אבל אני לא דואג. הייתי שמח אם היינו מנצחים בשביל מאיר (הרוש). כולנו ראו את ההשקעה ואם נמשיך ככה, אני בטוח שנגיע לאן שאנחנו רוצים". 
 
"אני לא יודע אם לשמוח שהצלנו נקודה או להצטער שכמעט איבדנו שלוש. אפשר לומר שקיבלנו נקודה במתנה", אמר בסיום מאמן ק"ש מוטי איוניר. "אין ספק שבית"ר הייתה טובה יותר. בשורה התחתונה יצאנו עם נקודה ואם היו אומרים לי לפני המשחק שזה מה שיקרה, הייתי קונה נקודה". 
 
"שיחקנו מול קבוצה מצוינת, אי אפשר כיום להשוות את בית"ר ירושלים לקרית שמונה", הזכיר איוניר. "הם איבדו שחקן או שניים חשובים, אבל עדיין התחזקו. הם גם בכושר ואנחנו במחזור השני של העונה, אלה הפערים. יש לנו בסך הכל קבוצה טובה שתשתפר ממשחק למשחק".
 

איך קמים מזה? (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ