תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

טביב: הפועל ת"א שוב מסיתה את הקהל נגדי"

טביב |
האדומים עשויים לספוג עונש קשה בשל חוב לשחקן העבר דוס סנטוס
הפועל תל אביב עשויה לספוג עונש קשה מפיפ"א, ארגון הכדורגל העולמי, זאת בעקבות חוב לשחקנה לשעבר גבריאל דוס סנטוס. במועדון טוענים כי החוב לבלם הברזילאי הינו מתקופת אלי טביב, וכי הוא זה שצריך לשלם את הכסף.
 
כעת, אם כן, הגיעה התגובה של בעל הבית לשעבר ובעלי בית"ר ירושלים בהווה. "איני מכיר את השחקן. השחקן הוחתם כשמוני הראל היה הבעלים היחיד של הפועל תל אביב, לפני הגעתי, ולא שיחק בהפועל תל אביב בתקופתי כבעלים, יחיד או שותף", הדגיש טביב בפתיחת דבריו. 
 
 
"יתרה על כך", הוסיף טביב, "אני מחזיק בחוזה חתום על ידי מוני הראל ובעלי הפועל תל אביב מאז עזיבתי מודעים ומכירים את החוזה, כי ההתחייבויות עד הרגע שבו הצטרפתי למוני הראל כבעלי המועדון הם של מוני הראל בלבד. הפועל תל אביב עברה מידי לבעלים אחר וממנו לעוד בעלות, כך שנעשתה בדיקת נאותות פעמיים. אדם או גוף שרוכש מועדון כדורגל לוקח אחריות מלאה על התחייבויות המועדון, קל וחומר כשיש מסמך חתום". 
 
בסוף תגובתו, טביב שיחרר את הרסן ותקף: "לכן, טענות אנשי הפועל תל אביב הן בבחינת גניבת דעת וניסיון נוסף ומתמשך להסית נגדי את קהל אוהדי הפועל תל אביב ובזאת להתנער מאחריות ולכסות על שגיאות התנהלות של הנהלות המועדון מאז עזיבתי".
 

חזית חדשה מול הפועל ת"א. טביב (דני מרון)
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ