תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

יצחקי שוקל להפחית בשכר ולעבור לבית"ר ירושלים

יצחקי שוקל להפחית בשכר ולעבור לבית"ר ירושלים
מכבי ת"א הבהירה לטביב כי לא תהיה מוכנה להתחלק בסכום (280 אלף דולר)

אלי טביב, הבעלים של בית"ר ירושלים, שינה כיוון בקשר לברק יצחקי ושוקל בחיוב להנחית בבית וגן את חלוץ מכבי תל אביב. הסיבה לשינוי היא הפתיחה החלשה של הליגה (שתי נקודות בלבד משש אפשריות) והמעבר של עומר אצילי לגרנאדה הספרדית. לבעלים ברור כי אם בית"ר לא תתחמש בעוד שחקן או שניים עד תום מועד חלון ההעברות בשביעי בחודש, האוהדים הצהובים שחורים לא יעברו על כך לסדר היום.

 

מגעים ראשונים של גורם בבית"ר לגורם בסגנית האלופה כבר נערכו וטביב הבין שיצחקי ישוחרר ללא תמורה אבל מכבי תל אביב לא מוכנה להתחלק בשכרו המוערך בכ-280 אלף דולר. מכיוון שגם טביב לא מוכן לשלם את מלוא הסכום, יצחקי יהיה חייב לרדת בשכרו. בסביבתו של החלוץ, שגדל בבית"ר ירושלים וזכה עמה בשתי אליפויות לפי שעבר לקריית שלום, הבהירו כי יצחקי שוקל את העניין בחיוב.

 

"לברק לא צריך להסביר מה הוא יקבל בטדי, האוהדים יעשו אותו אליל מחדש", אמר גורם המעורה במו"מ.

 

במקביל לא ירד טביב מהאפשרות להביא את גילי ורמוט לבירה, אלא לקשר מכבי חיפה נאמר שהוא זה שיצטרך לבקש את השחרור מהבעלים יעקב שחר ולכן סיכוייו של יצחקי גבוהים יותר. "אם אלי ינחית פה גם את גילי וגם את ברק נוכל ללכת עד הסוף", אמר שחקן בבית"ר.

 

ורמוט. צריך להביא כרטיס ביד (ערן לוף)

 

היום יתקיים משחק אימון נגד נס ציונה מליגה א' במטרה לתת דקות למספר שחקנים שלא שיחקו עד עכשיו כמו אורי מגבו ,יעקב בריהון וקובי מויאל. אגב, בריהון שהגיע מראשון לציון הגיע בתחילה על תקן מחליפו של אצילי אבל כרגע בן שמעון לא נותן לו דקות על מנת להוכיח שאכן הוא מסוגל לקחת עליו את הקבוצה.

 

מחר תצא הקבוצה לחופש וביום ראשון יחודשו האימונים לקראת משחק החוץ מול מכבי תל אביב במסגרת המחזור השלישי.

 

 

מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ