תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

ז'אורז'יניו: "חיפה גדולה, מעדיף לשחק בספרד"

ז'אורז'יניו: "חיפה גדולה, מעדיף לשחק בספרד"
הברזילאי של סכנין, בלעדי לספורט1: "יש לי הצעה, מאמין שאעבור בינואר"
המרדף אחרי ז'אורז'יניו נמשך. הברזילאי של סכנין מסיים את חוזהו בתום העונה הקרובה, כך שהחל מינואר הקרוב יוכל לחתום ללא כל תמורה בכל קבוצה שתחפוץ בשירותיו.
 
כפי שפרסמנו לראשונה בספורט1, סוכנו של השחקן איתן מזרחי מתכוון לצאת בשבוע הבא לספרד כדי לבדוק הצעה שהתקבלה עבור הקשר לחודש ינואר, כאשר בתווך גם מכבי חיפה מנסה לצרפו מיידית ובסכנין מציעים לו חוזה משודרג לשנתיים כדי שיוכלו למכור אותו בקיץ הבא ברווח משמעותי.
 
 
כעת החליט ז'אורז'יניו לשבור שתיקה ואמר בלעדית לספורט1: "כל שחקן חולם לשחק בליגה הספרדית, זו הבמה הכי טובה עם השחקנים והקבוצות הכי טובות. כמובן שגם אני רוצה להגיע לשם".
 
"נותן עדיפות להצעה מהספרד" (עדי אבישי)
 
ז'אורז'יניו נשאל על כוונותיו לשנה הקרובה והודה: "שמעתי מהסוכן שלי שיש התעניינות וזה שימח אותי כמובן. אני נותן עדיפות להצעה מספרד ואני מאמין שזה יקרה - אם לא בספרד כמובן שאשמח להגיע למועדון גדול בארץ וכמובן שמכבי חיפה זו אפשרות טובה מאוד״.
 
כאמור כבר ביום ראשון ייצא סוכנו לספרד כדי לקדם את ההצעה, ורק לאחר מכן יתברר האם מכבי חיפה יכולה לסכם עם השחקן כפי שהיא מעוניינת לעשות עד תום מועד ההעברות ביום רביעי.
 
ז'אורז'יניו במרכז החגיגה. בכרמל יחכו? (עדי אבישי)
 
הסוכן איתן מזרחי מסר בתגובה: "אם מכבי חיפה תחכה לינואר כדי לקבל אותו בחינם, היא תחכה לשווא כי עד אז הוא בטוח יימכר. יש ביקוש רב לאור יכולתו הגבוהה, ואם על רועי קהת שילמו אז גם עליו ישלמו".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ