תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

בית"ר תחליט עד יום ראשון: יצחקי או ורמוט

בית"ר תחליט עד יום ראשון: יצחקי או ורמוט
טביב יסכים לשלם כ-170 אלף דולר לעונה, החלוץ ישוב לבירה?
בעוד חמישה ימים (רביעי, 7.9.16) יסתיים חלון ההעברות בישראל ובבית"ר ירושלים עוקבים מקרוב אחר ההתפתחויות במכבי חיפה ובמכבי תל אביב.
 
בבירה איבדו את עומר אצילי שעזב לגרנאדה הספרדית וחושקים בחיזוק החלק ההתקפי, ולפי גורמים במועדון לא מן הנמנע כי אחד מבין ברק יצחקי או גילי ורמוט יצטרפו.
 
 
בבית"ר ירושלים מבהירים כי לא יפנו לשחקנים עד שאלו לא יפנו לקבוצותיהם ויבקשו שחרור רשמי, אולם טוענים כי אם אחד השחקנים יבקש רשמית לעזוב ויסכים לתנאי החוזה שיוצע לו, לא מן הנמנע שתצא לפועל עסקה.
 
ורמוט. בבית"ר ימתינו לו וליצחקי עד תחילת השבוע (ערן לוף)
 
יתרה מכך, מקורבים לבעלי המועדון אלי טביב טוענים כי הוא יהיה מוכן לשלם כ-170 אלף דולר לגילי ורמוט או לברק יצחקי אם יגיעו למועדון ואף הודו כי אם שני השחקנים יבקשו להשתחרר מקבוצותיהם ויסכימו להפחית משמעותית בדרישות השכר, לא מן הנמנע ששניהם יהיו בבית"ר ירושלים – אך מדגישים כי מדובר בתסריט שספק אם יקרה.
 
העדיפות בבית"ר ירושלים היא להשיב את ברק יצחקי על פני גילי ורמוט, לאור היותו אחד הכוכבים היותר מוערכים ואהובים על הקהל בבירה. יצחקי כזכור עזב את בית"ר בעשור הקודם רק כדי להכניס כסף לקופת המועדון ולאורך השנים תמיד הצהיר על אהדתו לקבוצה.
 
יצחקי. בבירה מעדיפים אותו, אבל גם ורמוט עשוי להגיע (עדי אבישי)
 
יש לציין כי לרן בן שמעון רק חמישה זרים בסגל, כך שבבית"ר לא פוסלים בנוסף כי אם ימצאו קשר זר אטרקטיבי הוא יצורף לקבוצה על חשבון ורמוט ו/או יצחקי. הצוות המקצועי מרוצה מחוליית ההגנה ומהקישור האחורי, כך שאם יצטרף שחקן נוסף הוא יהיה לקישור ההתקפי או לחוד.
 
גורם במועדון אמר הבוקר בשיחה עם ספורט1: "יש לנו 24 שחקנים בסגל, וזו כמות גדולה בוודאי לאחר שסיימנו את דרכנו באירופה. בשביל קבוצה בשתי מסגרות מדובר במספיק שחקנים כדי להתמודד מול כל אחת".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ