תוצאות
אחרונות
תוצאות אחרונות
לתוצאות נוספות

קינדה: "לשחק בנבחרת זה חלום, מחכה לזימון"

קינדה: "לשחק בנבחרת זה חלום, מחכה לזימון"
קשר אשדוד, שמבוקש בב"ש, בראיון: "אם אתן עונה טובה, השאר כבר יבוא"
לפני חמש שנים גדי קינדה ערך את הופעת הבכורה שלו במדי מ.ס אשדוד כשהוא רק בין 17 ושבעה חודשים. בסופה הפסידו האשדודים 4:0 למכבי ת"א. ביום ראשון האחרון, הוא פתח במשחק החזרה של אשדוד לביתה בליגת העל מול אותה מכבי ת"א. התל אביביים שוב ניצחו, אבל הפעם רק 1:2 שכולו החמצה של אשדוד, כשקינדה הוא זה שכובש את השער לאשדוד, הראשון שלה בעידן החדש בליגת העל. 
 
 
מברוק גדי, שער ראשון בחזרה בליגת העל רשום על שמך. מכבי ת"א עושה לך טוב.
"תמיד כיף להבקיע, אבל מאכזב שזה לא הספיק לנו. מכבי ת"א לא הייתה טובה. חבל. אני אישית נורא אוהב לשחק נגד הקבוצות הגדולות, כי במשחקים האלה יש קהל רב".
 
למרות שאתה בתקופה טובה, לא זומנת לנבחרת הצעירה.
האמת שדיברו מהנבחרת עם המועדון ורצו להזמין אותי, אבל כרגע אני עם קרע בשריר. ככה יצא יותר טוב. אני אטפל בעצמי ואני אוזמן למשחקים הבאים".
 
אולי תוזמן ישר לנבחרת הבוגרת?
"הנבחרת הבוגרת זה סוג של חלום, אבל עוד לא הוכחתי את עצמי. אני מאוד מקווה שאעשה דברים יפים בהמשך העונה ואני מקווה שיגיע הזימון המיוחל שכל שחקן מחכה לו".
 

אלישע כבר בעקבותיו? (עדי אבישי)
 
אומרים עליך שבכל תפקיד שתשחק תצליח. כי אתה משחק עם הנשמה.
"אני אתן את המאה אחוז כל הזמן, לא משנה איפה אשחק. אני אוהב לשחק בתור קשר אחורי או חמישים חמישים, אבל אשחק איפה שיגידו לי. איפה שהמאמן יבחר. זו לא החלטה שלי. בכל עמדה אתן את הכל. את זה אני יכול להבטיח".
 
נעבור רגע לקבוצה. אתה יכול להסביר לי מה קרה במשחק מול מכבי ת"א? 
"קשה להסביר. ב-30 הדקות ראשונות היינו בהלם ומכבי ניצלו את זה. אחר כך חזרנו למחצית השנייה עם שיטה אחרת, אבל לצערנו לא הצלחנו לכבוש גם כשהגיע לנו. אולי לא האמנו בעצמנו מספיק, אולי נתנו יותר מידי כבוד למכבי ת"א. לא מתאים לנו. תראה, הם פתחו טוב. זה לא הקבוצה שאני מכיר. כולם מכירים אותנו. אנחנו פותחים חזק תמיד ואיפשהו הם הפתיעו, אך הגיע לנו לצאת עם הנקודה מהמשחק הזה."
 

השער שלו לא הפסיק לאשדוד. קינדה (עדי אבישי)
 
בינתיים אפס נקודות לקבוצה כל כך מוכשרת. מה יהיה?
"אנחנו מדברים בנינו שצריך לעצור את זה, לא משנה איך. העיקר לעצור. כי זה יכול להפוך בקלות לכדור שלג. בעונת הירידה לא ידענו לעצור את הרצף השלילי 15 מחזורים. במשחק הבא מול אשקלון, חובה לעצור את שרשרת ההפסדים. אנחנו יוצאים אחרי הפגרה במטרה לנצח. חייבים לחזור עם נקודות. אין אופציה אחרת. אין אפס."
 
לאן אתה שואף להגיע? מה החלום?
"האמת, אני לא הולך יותר מדי רחוק כרגע. החלום שלי לעשות עונה טובה להיות יציב וזהו. כל השאר יבוא לבד".
מעריב
ברשתות החברתיות
כל הזכויות שמורות לצ'רלטון בע"מ